RÜYADA ÇAMAŞIR MAKİNESİ GÖRMEK

Rüyada çamaşır makinesi görmek, yüce ve bilge bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin çevresinde bulunan aziz ve mübarek kimsedir ve rüya sahibi kendisi ile çok yakın olmak için elinden geleni yapıyordur ki ileride kendisi gibi yüce biri olsun. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibine akıl hocalığı yapmak ya da işlerinde zahmetin büyük kısmına katlanmak suretiyle yardımcı olup, işlerini kolaylaştıran ve yükünü hafifleten bir kişidir şeklinde tabir edilir. Bu yardımcı sayesinde rüya sahibinin hayatı çok daha kolay bir hale gelecektir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmenin Anlamları

Rüyada çamaşır makinesi almak, büyük işler başarmaya, hem karlı hem de mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibi herkesin yapamayacağı, nitelik ve kabiliyet gerektiren önemli işler yapacak ve bunun ayrıcalığını yaşayacak şeklinde yorumlanır. Ailesi kendisi ile övünürken, diğer insanlar da kendisine özenerek bakacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır atmak, dertten, tasadan, gam ve kasvetten kurtulup, neşe bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşam enerjisinin ve sevincinin yerine geleceğine, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına tabir edilir.

Rüyada çamaşır yıkamak, ferahlıktır ve rüya sahibinin çektiği zahmetten kurtulup, mutlu olmasına işaret eder. Kişi için esenlik ve huzur bulmaya yorumlanır. Rüya sahibi sabrının ve emeğinin karşılığını alacak, çalışkanlığı sayesinde darlıktan kurtulacaktır.

Rüyada çamaşır makinesinden su akması, gören kişinin büyük yatırımlarının başarısızlıkla sonuçlanması ve kişinin büyük maddi zarara uğrayarak bütçesinin sarsılması anlamına gelir.

Rüyada çamaşır makinesinin bozulduğunu görmek, rüya sahibinin işlerinin aksaması ve gecikmesi nedeni ile hem vakit hem de nakit kaybederek, zorluk yaşamasına, geçim sıkıntısı çekip, borçların altında kalmasına işaret eder. Sıkıntılı günlerin geleceğine tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Oya dedi ki:

    Ruyamda evdeki battaaniyeleri çamaşir makinesinde yikamak istiyordum makinenin yanina gittim makine çalişiyordu bitmesine 2veya 3 dakika kalmişti tuşuna basmaya başladim oda tekrardan çalişmaya başladi makinenin içinde yeni yikanmiş çamaşirlar vardi ve tekrardan yikanmaya başladi bende annemin kizacagini düşündum

  2. Mahsum dedi ki:

    Rüyada çamaşırlarimin çamaşır makinesinde yanmış halde kül oldugunu gordum.sizce bunun yorumu nasıldır ?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com