RÜYADA CAM ŞİŞE GÖRMEK

Rüyada cam şişe görmek, bir dostun yardımı ile içinde bulunulan çetrefil durumdan kurtulmak, kendisine her zaman iyi görünen ve dost zannedilen birinin aslında hainlik yaptığını öğrenmek manasına gelir. İnsanlar hakkında gerçekleri görmek ve yanılmak manasına gelen rüya bir anlamda kişinin uyanacağını, kendisine yapılan haksızlıkları bir bir ortaya dökeceğini, bugüne kadar insanları kırmamak için içine attığı gerçekleri herkesin yüzüne söyleyeceğini bildirir. Şeffaf ve dürüst bir hayat yaşamayı tercih etmek manasına gelen rüya, evli kimselerin eşleriyle aralarına herhangi birini sokmayacaklarını, ailelerini bile belli bir mesafede durmaları için uyaracaklarını bildirir. Ortaklı iş yapan kimselerin hisseler konusunda yeniden anlaşma yapmak isteyeceğine veya ortaklıktan ayrılarak, kendi işini kurup, yola tek başına devam etmek isteyeceğine alamettir.

Rüyada Cam Şişe Görmenin Anlamları

Rüyada cam şişeye su doldurmak, kişinin Allah katında isteklerinin ve dualarının kabul edileceğine, hayırlı bir işe gireceğine yaptığı tüm işlerde toplum tarafından saygınlığının artacağına işaret eder. Rüyada cam şişeye doldurulan su temiz ve berrak ise  büyük hayırlara, eğer su kirli ve bulanık ise kişinin büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalacağını ve sağlığının bozulacağını işaret eder.

Rüyada cam şişeden su içmek, güzel ve hayırlı kısmetlere sahip olmak, temiz bir rızık ile yola devam etmek, helal kazanç sayesinde kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdürmek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin elde edeceği her bir kuruşun alnının teriyle kazanılacağını bildiren rüya, ağız tadının kaçmayacağını, nazarlardan uzak, hastalıklarla uğraşmadan kolay bir hayata sahip olunacağını, çocuklarının mürüvvetlerini görecek, torunlarını sevecek kadar uzun ömürlü olunacağını da işaret eder.

Rüyada cam şişede süt görmek, gören kişinin alın teri dökmeden servet sahibi olacağına, eline geçecek parayla sıkıntılarından kurtularak maddi bolluğa ereceğine, hayatını eğlence içinde tüm çıkarlardan, stres ve sıkıntılardan yoksun rahat yaşayacağına işaret eder. Rüyada görülen süt kişinin hayatına işaret eder. Kişinin maddi sıkıntılardan kurtularak geçmişteki hayatını geride bırakacağına, ailesi ve sevdikleriyle beraber güzel hayat yaşayacağına, tüm arzu ve isteklerini elde edip geriye dönük hiç bir düşüncesi kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada cam şişe kırmak, nazardan kurtulmak anlamına geldiği gibi, kişi için sorun yaratan veya mutsuzluğa neden olan bir olayın son bulacağı anlamına da gelir. Cam şişe kırdığını gören kişiler son anda bir felaketten ya da kazadan kurtulurlar. Kişiye kötülük yapmak isteyecek herkesin kendi kazdıkları çukurlara düşeceklerini bildiren rüya, aksiliklerin sona ereceğini işaret eder.

Rüyada cam şişe toplamak, günahlardan arınmaya, tövbe etmeye, geçmişe perde çekerek hatalardan pişmanlık duymaya işaret eder. Bu rüya kişinin ileriye dönük kurduğu planlarında başarılı olup maddi ve manevi anlamda sıkıntılarından kurtulacağına, kendisi gibi zor durumda olan bir çok insana yardım eli uzatarak onları da huzura kavuşturacağına yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. servet sine dedi ki:

    kavgalı ve para meselesiyle mahkemelik olduğum abimle sokakta yürürken çöp bidonlarının yanında üç büyük cam şişe duruyordu ikisi boş biri yarım eşya dolu ben dolu olanı boşaltıp bunlara turşu tutacağımı söyleyip alıyordum o anda uyandım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com