RÜYADA BUZAĞI GÖRMEK

Rüyada buzağı görmek, gören kişi için adeta bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin aldığı kararları, attığı adımları, görüştüğü kişileri daha iyi analiz etmesi gerektiği anlamına gelir. Rüyada buzağı görmek, hayati konularda çok daha hassas davranmak gerektiğine işaret eder. Kişi için önemli kararları geçiştirmemesi gerektiği ve bir şey yapmadan ya da bir laf söylemeden önce uzun uzun düşünmesi gerektiği ile tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle konuşmalarında, üç düşünüp bir söylemesi gerektiği anlamına gelir. Rüyada buzağı görmek bazen de evlat sahibi olmakla yorumlanır. Rüya sahibinin çocuklarının çoğunluğunun erkek olacağına yorulur. Bir kişi rüyasında kendisine ait buzağı olduğunu görürse bu hane içine dışarıdan gelecek zarara işaret eder.

Rüyada Buzağı Görmenin Anlamları

Rüyada buzağı doğurduğunu görmek, gören kişinin evlat sahibi olması ile hane içinde çok büyük bir mutluluk yaşanacağına işaret eder. Rüyasında buzağının doğurduğunu gören kişi için evlat hasreti sona eriyor ve çok mutlu günler başlıyor demektir. Rüya sahibi dünyadaki en güzel duyguları tadacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada buzağı sevmek, rüya sahibinin mutluluk verici kararlar almasına işaret eder. Rüyasında buzağı sevdiğini gören kişi hayatıyla ilgili olarak kendisine şan ve uğur getirecek bir adım atacak ve çevresindekileri de mutlu edecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada buzağı kesmek, gören kişinin hayat şartlarının iyileşmesi ve daha rahat bir hayata kavuşması ile tabir edilir. Daha fazla kazanç ve mal olarak ifade edilir.. Rüya sahibi işinde terfi etmek ya da işini büyütmek sureti ile zenginliğe kavuşacak demektir.

Rüyada buzağı yemek, rüya sahibinin yaşayacağı sevinç, heyecan ve başarı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi için hayırlı şeylerin yaşanacağına ve yeni gelişmeler olacağına işaret eder. Buzağı etinden yediğini gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, sağlığı yerine gelir demektir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Buzağının ayaklarını kesmişim ama buzağı diriymiş.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.