RÜYADA BÜYÜK TUVALETİNİ YAPMAK

Rüyada büyük tuvaletini yapmak, gören kişinin yaşadığı büyük bir sıkıntıdan veya hastalıktan kurtulacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına işaret eder. Bir rivayete göre de rüyada büyük tuvaletini yapmak, kişinin gizlemek ve üstünü örtmek istediği bazı olayların, beklenmedik bir zamanda çevresindeki kişilerce duyulacağına ve bu durumun kişi üzeninde büyük bir sıkıntı yaratacağına yorumlanmaktadır. Rüyada büyük tuvaletini yaptığını ve gizlediğini gören kişi, ailesinden ve iş çevresinden önemli bir sır saklayacak demektir. Büyük tuvaletini tuvalete yaptığını görmek, gören kişinin yerinde ve doğru kararlar verdiğine, sokak ortasına büyük tuvaletini yapmak ise, gören kişinin nerede nasıl davranması gerektiğini bilmediğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmanın Anlamları

Rüyada küçük tuvaletini yapmak, rüya sahibi kişinin yaşadığı bir takım dünyevi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Bazen de rüyada küçük tuvaletini yapmak, haram mal ya da hırsızlık ile elde edilecek mala işaret etmektedir. Gören kişinin kuma küçük tuvaletini yaptığını görmesi, ayıplanacak bir hale düşeceğine, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına, alaturka tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi ise, malınızın zekatını vereceğine işaret eder.

Rüyada altına kaçırmak, gören kişinin bir hastalığa ya da bir kavgaya karışacağına işaret eder. Bazen de rüyada altına işemek, gören kişinin utanç duyacağı bir olayın açığa çıkacağına tabir edilir.  Bir bayanın rüyasında altına kaçırdığını görmesi, iffetine ve namusuna laf geleceğine, bir erkeğin altına kaçırması ise kendisini korkutacak durumlarla baş etmesi gerektiğine yorumlanır. Bazen rüyasında kişinin altına işemesi, bolluğa, berekete kavuşacağına bazen de yeni bir ev alacağına işaret eder. Maddi durumu iyi olmayan kişilerin rüyasında altına işediğini görmesi, rahatlığa kavuşmaya, maddi durumu iyi olan kişiler için ise, iş ve ticaret hayatında kar edilecek yeni girişimlerde bulunmaya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Ulker acarel dedi ki:

    Ruyamda gozumun toz icinde ve yuzumun toz icinde gormek ne anlama gelir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com