RÜYADA BURUN AKMASI

Rüyada burun akması, gören kişinin her anlamda ferahlığa ve rahatlığa kavuşmasına ve tüm sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder. Rüyada burundan çıkan şeyler genellikle evlada ve hamileliğe yorumlanır. Bu nedenle burnunun aktığını gören kişinin bir çocuğu olur demektir. Bu rüya gören kişinin eşinin hamile kalmasına veya bekar kişiler için kısa sürede evlenip evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada burnundan sümük çıktığını ve bunun yere düştüğünü gören kişinin kız çocuğu olur. Burundan çıkan şeyin elbiseye düştüğünü görmek ise erkek çocuğa işaret eder. Rüyada burun akıntısı bazen de bereket ve bolluk anlamındadır. Rüyasında burnunun çok aktığını gören kişinin hanesine bereket gelir, bu rüyayı gören kişi rızkını güzel ve kolay yollardan elde eder demektir.

Rüyada Burun Akmasının Anlamları

Rüyada burundan sümük çıkması, çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya, kişinin hatalarından dönmesine, hastalıklara şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada burnundan çok fazla sümük çıktığını gören kişi, çeşitli hayırlara ulaşır. Bu rüya nimetlere, bolluk ve berekete işaret eder. Burundan çıkan sümük, elde edilecek menfaate, borçlardan kurtulmaya, hamileliğe veya huzurlu bir yuvaya tabir edilir.

Rüyada burunu mendile silmek, gören kişi kendisine bir yardımcı bulur demektir. Çünkü böyle bir rüya genellikle hizmetçiye ve yardımcıya işaret eder. Rüyada burnunu temiz bir mendile silen kişi, hayırlı bir kısmet bulur demektir. Bu rüya iffetli ve ahlaklı bir kadının göstergesidir. Mendilde bulunan kötülük, çirkinlik, temizlik veya güzellik yakınlarda bulunan veya yeni tanışılacak bir kadındaki özelliklere işaret eder. İşlemeli bir mendil gören kişi, zengin bir adamla veya kadınla evlenir.


Rüya Yorumları;

  1. Cansu dedi ki:

    Rüyamda ağlar durumdaym ve burnum akıyo.burnumu elimle silip tanımadğm bi erkeğe sarılıp ağlamaya devam ediyorum.Sonra banyo gbi bir yere griyorm dügmelere basıyorum basıyorum işık yok.dha snra loş bi yer oluyo ve tuvalet kağıdına burnumu temzlyrm

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com