RÜYADA ÖZLEM DUYDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada birine özlem duyduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta da o kişiye karşı özlem duyulduğuna, o kişi ile beraber olmak için yollar arandığına ve iletişime geçilmek istendiğine işaret eder. Özellikle gurbette yaşayan, iş için uzak memleketlere giden kimselerin çok zorluk çektiklerine, ailelerini ve sevdikleri insanları, arkadaşlarını özledikleri için her geçen gün biraz daha kedere kapıldıklarına da tabir edilir. Aynı zamanda ansızın ortaya çıkacak olan uzun bir yolculuğun kişiyi hasret ve karmaşık duygulara sevk edeceğine işaret eder.

Rüyada Birine Özlem Duyduğunu Görmenin Anlamları

Rüyada özlem duyulan biriyle kavuşmak, hayırlara vesiledir ve o kişi tanınıyorsa ondan alınacak çok güzel bir habere işaret eder. Rüya sahibi için mutluluk dolu günler içine görüleceğine, özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada özlem görmek, ayrı kalmaya, iş nedeni ile ya da çıkılması gerekli olan bir yolculukla kişinin ailesinden uzaklaşarak hasret çekeceğine işaret eder. Özlem görmek derin duygular içinde olunacağına, özellikle bu dönemde kişinin hayatındaki insanlara karşı daha düşkün tavırlar sergileyeceğine ve kararlarını duygularıyla alacağını da bildirir. Kişinin gerçek hayatına dair bilgiler veren rüya, gitmek istenilen bir yerin varlığına, yanında olması istenilen bir kimseye, aşka ve sevgiye olan susamışlığa da işaret eder. Özlem, aynı zamanda kişinin geride bıraktığı kişiler veya şehirler, ülkeler, mekanlara karşı duyulan hasretin, bir türlü geçmişte kalan günlerin ve anıların unutulmadığına da işaret eder. Rüya sahibinin aşırı hassas bir ruha sahip olmasına ve yaşadığı en ufak aksilikte duygularının alaşağı olduğuna işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. zeynep dedi ki:

    rüyamda sevdigim kişiye özlem duyuyorum ve onu bir bahane ile görmek için bir tanidigima yalvarıyorum yanına gitmek için bardakları alma bahnesi ile gidelim diyorum lokantada işimiz var ve kalabalık bir yer lokantayı kapatıyoruz yanına gitmek için

  2. damian dedi ki:

    rüyamda sevdiğim insanı görüyorum yine lisedeyiz. ama o hâlâ eski sevgilisiyle beraber olmasına rağmen sürekli göz göze geliyoruz. acaba bu rüyanın anlamı ne olabilir?

  3. Eda dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimi görüyorum çok sık sık görüyorum hep sevdiğimi ona kactigimi onu özlediğim için görmek için bahaneler arıyorum evinin etrafında dönüp dolaşıyom ama uyandığımda o özlem duygusu yok bende bu nedemek

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com