RÜYADA BAGAJ GÖRMEK

Rüyada bagaj, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalar için yapılan araştırmaların yeterince incelenmemesi sebebiyle hatalı bir şekilde ilerleneceğine, bu durumun büyük maddi zararlara sebep olacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, rakiplerle uzun süreli bir tartışmaya girileceğine ve uzun ve maddi açıdan büyük sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder. Aynı zamanda, aile hayatında huzursuzluk yaşamaya ve zorluk çekmek anlamına da gelir.

Rüyada Bagaj Görmenin Anlamları

Rüyada araba bagajı, gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, şansının açık olacağına, başarılı işlere imza atılacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi edeceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada araba bagajına binmek, kısa süre içinde atılacak doğru adımlar sayesinde kariyer planında çok büyük bir sıçrama yapılacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, huzursuzlukların ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına ve sevinçli haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada bagaj kapağı, güzel ve mutlu bir evliliğin habercisidir. Daimi mutluluk ve sevince işaret eder. Eski sevgilinin mutlu olduğu öğrenilecek ve bu nedenle gören kişi de mutlu olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda gelecek olan güzel bir haberle mutlu olmaya olumlu yönde değişimler yaşamaya, yükselmeye, kişisel gelişime fayda sağlayacak bir kişiye veya bir olaya yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Sinan deniz dedi ki:

    ruyamda arababamin bagaj kapaninin hafif yamuldugunu gordum

  2. Ümit dedi ki:

    Rüyamda başka birinin aracının bagaj kapağını açıyordum ve poşet içinde küçük boyutlarda bir sürü midye dolma görüyordum, aracın sahibi onları bir yere götürmemi söylüyordu. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler…

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com