RÜYADA BACAKTA KIL GÖRMEK

Rüyada bacakta kıl görmek, gören kişinin duygusal hayatında yaşayacağı sıkıntılara ve de iş ortamında karşılaşacağı bazı stresli durumlara işaret eder. Rüya sahibi şayet kadınsa, bacağında kıl görmesi uğrayacağı bir zarara ya da karşılaşacağı bir sahtekarlığa tabir edilir. Rüya sahibi erkekse ve bacaklarının kıllı olduğunu gördüyse, hidayetten uygunsuz bir hale düşmeye yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada kıllı bacak görmek, gören kişinin bazı borçların altına gireceğine ve büyük bir sıkıntı yaşayacağına da işaret eder. Bazen de kalın ve uzun kıllı bacak görmek rüya sahibi kişinin hayatındaki düzenin üçüncü kişiler tarafından bozulacağına, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına işaret etmektedir. Rüyada bir kadının bacağında gördüğü kıllar onun tüm varlığına gelecek olan zarara, ona yapılacak hileye ya da uygunsuz hareketlere işaret eder.

Rüyada Bacakta Kıl Görmenin Anlamları

Rüyada kılsız bacak görmek, temizlenmiş bacak kişinin yaşadığı sıkıntılardan ve huzursuzluklardan kurtulacağına, hidayete erip huzuru bulacağına işaret etmektedir. Kıllardan ve tüylerden arındırılmış kaslı bir bacak, rüya sahibinin kuvvet bulacağına aynı zamanda da işinde güçlü bir konuma geleceğine tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada kılsız ve temiz bacak görmek, kişinin var olan borçlarını ödeyeceğine ve daha sorunsuz bir hayata sahip olacağına yorumlanır. Bayanın rüyasında bacaklarının kılsız olduğunu görmesi temizliğine, erkeğin bacaklarını kılsız görmesi ise güç ve kuvvet kazanacağına işaret eder.

Rüyada kıl aldığını görmek, gören kişinin hayatındaki sorunları sona erdirmek için çaba harcayacağına ve sabır göstereceğine işaret eder. Rüya sahibinin hedefine ulaşmak için sabretmesi gerektiğine ve işlerinin zaman alacağına dair uyarıcı bir rüyadır. Sabır ve emekle arzuların yerine geleceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına tabir edilir. Rüyada bacak kıllarını alan kişi parasal konularda rahatlar, koltuk altındaki kılları alan kişi uğradığı haksızlığı düzeltir ve hakkındaki kötü düşünceleri yok eder, itibarını yeniden kazanır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. Ebru dedi ki:

    Ruyamda bacaklarimda 2 tane cok uzun ve kalin plastik gibi kil cikmis birini kapartip atiyorum digeri kaluyor

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com