RÜYADA BABA GÖRMEK

Rüyada baba görmek, gören kişinin içinde ukde olan ve gerçekleştiremediği bir isteğini gerçekleştireceğine yorumlanır.  Ölmüş babanın görülmüş olması ise rüya sahibinden hayır ve dua istediği manasına gelir. Bu yolla bir kişiye yardım edebilir. Babanın hayrını vermiş olunmaktadır. Yaşayan babayı ölmüş olarak görmek ise eskiden baştan geçen olumsuz bir olayın tekrar yaşanacağı anlamına gelmektedir. Babanın birileri ile kavga ettiğini görmek ise aileden birinin amansız bir hastalığa yakalanacağına işaret etmektedir. Babayı hastalanmış bir biçimde yatakta görmek, kazanılan paraların heba olduğunu ve boş yere harcandığına yorumlanır. Babanın bir başkasıyla evlendiğini görmek ise yeni bir hayatın başlangıcı ve güzel bir kısmet anlamına gelmektedir. Rüyada baba gören kişiye sevgi gösteriyorsa bundan sonraki hayatta sıkıntı çekilmeyeceğine ve rahat bir yaşantı sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Baba Görmenin Anlamları

Rüyada baba olduğunu görmek, bir gücün ve iktidarın göstergesidir. Bu yolla gören kişi zorlukların üstesinden çok rahat bir biçimde gelecek ve sorunlardan yılmayacaktır. Her ne olursa olsun büyük bir mücadelenin temsilcisi olunacağının göstergesidir. Zor bir durumda olan kişi için rüyada baba olduğunu görmek bu zorluktan kurtularak ferahlığa kavuşmaya işaret etmektedir.

Rüyada babanın elini öpmek, makbul ve ayrıca kişi için isabetli ve makul olan işler yapmak anlamına gelmektedir. Helal yollardan hayatını devam ettirmeye, kazancın temiz, yaşam şeklinin topluma uygun, hal ve hareketlerinin de insanlar arasında kabul gören tarzda olduğuna işaret eder.

Rüyada babanın ağladığını görmek, ağlamak genel itibarı ile gerçek hayatta mutlu anların yaşanacağına ve güzelliklere işarettir. Rüyada babasının ağladığını gören kişi sevinçli ve mutlu bir hayata yelken açacak, bekar ise mutlu bir evlilik gerçekleştirecek, evli ise evlilikteki sorunları bertaraf olacak, çocuğu hasta ise iyileşecek anlamına gelmektedir. Rüyada babası ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek ise çok müjdeli bir haberin yaklaştığını haber verir. Maddi durumu zayıf ise biraz daha iyi bir duruma erişeceğine işaret eder.

Rüyada babayı hasta görmek, sıkıntıların azalacağı ve huzurlu bir yaşantının başlayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda hasta görmek bazı şeylerden feragat edilmesi gerektiği ve bazı kavramlara da çok sıkı bir biçimde sarılması manasına gelir. Rüyada babayı hasta görmek aynı zamanda bir ihanetin de göstergesi olarak yorumlanmaktadır. Bu sebeple arkadaş çevresinden insanlar ile samimi olmadan önce iyice araştırılması gerektiğini işaret eder.

Rüyada babanın cenazesini görmek, gören kişi için hayatında çok büyük bir değişiklik yakındır demektir. Hayatını baştan sona değiştirecek olan bir yeniliğe işaret eder. Aynı zamanda rüyada babasının cenazesini görmek içerisindeki ölüm korkusunun dışa vurumudur. Bu anlamda sürekli bir ölüm korkusu içerisinde olunduğunu ve bu korkunun yenilemediğine delalet eder. Rüyada cenaze görmek kişinin geçmişteki bir defteri kapatacağına ve yepyeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada üvey baba görmek, genel olarak ticaret yaşantısında büyük başarılar kazanılacağı anlamına gelmektedir. Rüyada üvey baba gören kişi için sürekli bir yükseliş söz konusu olmaktadır. Olumsuz yorum göre ise rüyada üvey baba görmek yakın çevreden birilerinin rüya sahibine çok büyük bir ihanet gerçekleştireceğine delalet eder. Aynı zamanda çevredeki insanları çok ciddi bir biçimde etüt etmek gerektiğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Zekiye Tamer dedi ki:

    Rahmetli babam yatakta yatıyor bende gezmeden geliyorum usulca yanağından öptüm uyandı beni yanağımdan öptü çok aydınlık güzel bir yüzü vardı merak ettim yorumunuz için teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com