RÜYADA AYIDAN KAÇMAK

Rüyada ayıdan kaçmak, gören kişi için fırsatları tepmek anlamına gelmektedir. Rüya sahibi karşısına çıkacak ve hayatını değiştirecek fırsatları geri çevirip mevcut yaşantısına devam edecek demektir. Rüyada görülen ayı şans ve fırsat getirir. Eğer bir kişi rüyasında ayıdan kaçıyorsa bu kişinin şansını iyi kullanamamasına işaret eder. Ancak rüya sahibi sabır ve cesareti ile tekrar bu fırsatları yaratabilecek demektir. Bu sefer bu şansını kullanabilecektir.

Rüyada Ayıdan Kaçmanın Anlamları

Rüyada ayı görmek, gören kişinin yakınlarında bulunan dost görünümlü düşmanlara işaret eder. Rüya sahibi, çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Kendisine çok yakın olan, arkadaşlık gösteren kişiler gizliden gizliye rüya sahibinin kuyusunu kazacak demektir. Kişi bu kişilerden çok büyük zararlar görecektir. Bu kişilerin kim olduğunu tahmin etmek mümkün olmayacaktır ancak belli bir süre sonra onlar da pes edecektir.

Rüyada ayıdan korkmak, gören kişi tanımadığı bir kişiyi ailesine katacaktır. O kişi ile bir şahsi mesele nedeniyle sürekli aile içerisinde yer alacak ve içli dışlı olunacaktır. Bu kişi yüzünden aile içerisinde tartışmaların yaşanması muhtemeldir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayıdan korkan kişinin öz güveni kırılır, başka insanların maskarası olur demektir.

Rüyada ayı kovalaması, gören kişi şenlikli, dillere destan bir düğün yapacak demektir. Herkesin imreneceği, günden güne konuşulacak bir evlilik yaşayacaktır. Rüya sahibinin sevgilisi yok ise kısa süre içerisinde güzel bir kısmet karşısına çıkacaktır. Bu kişiyi aile büyüğünden birinin bulması yüksek bir ihtimaldir. Ancak rüya sahibi bu kişiyi beğenecektir.


Rüya Yorumları;

  1. Irmak dedi ki:

    Ben rüyamda türkiye yi kocaman bir sel yada tusunaminin kapladığını gördum çok korkuyordum ve şu çok canlıydı ve hızla ilerliyordu. En garibi ise ben bir çizgi filmdeki süper kahramandım. Rüya öyle ilerledi ve birden ben kendim oldum. Artık bir çizgi film kara kedi değildim. Ve suyun altına batıp logar kapağını kaldırıyordum çok zorlaniyordum bunu yaparkerken sonunda su içine giriyordu. Sular hızlı bir şekilde azalıyordu
    Yardımcı olurdiye : yaş 12

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com