RÜYADA ALTIN GÖRMEK

Rüyada altın görmek, genel olarak arzulara ulaşmaya, sevince ve neşeye işaret eder. Rüya sahibinin gerçekleşecek dilekleri parasal mevzularda olabileceği gibi manevi yaşamıyla da ilgili olabilir. Maddi ve manevi istekleri yakın zamanda gerçekleşecek ve rüya sahibi rahata erecektir. Ayrıca yakın çevre ve dostlardan da destek görebilir. Rüyada görülen altın, gören kişinin hasta olması durumunda, kısa süre içerisinde şifa bulacağının müjdesidir. Rüya sahibi herhangi bir işle uğraşmak veya bir başlangıç yapmak istiyorsa tereddütü olmamalıdır çünkü rüyada altın görmek yolunun açık olduğunu işaret eder. Elin attığı her işte beklenenin çok daha üstünde ve çok daha iyi bir sonuç alacaktır. Çevredeki insanların takdirini toplamaya da işaret etmektedir. Altın güç, saygı, nüfuz ve parayı simgeler. Bununla birlikte değerli zihinsel-ruhsal niteliklerin rüya sahibinde bulunduğuna ancak kendisinin farkında olmadığına işaret eder.

Rüyada Altın Görmenin Anlamları

Rüyada altın bulmak, rüya sahibi eğer bir tane altın bulursa ona emanet edilen mal sebebiyle şahitlik yapmak durumunda kalacağına işaret eder. Bir diğer rivayete göre de böyle bir rüya, gerçek yaşamda da altın bulunacağına delalet eder. Rüyada altın bulduktan sonra, altının erimesi veya kaybolması, rüyayı gören kişinin annesinden dolayı kısa süreli bir üzüntü yaşayacağını işaret etmektedir. Rüya altın bulmak, rüya sahibinin kendi içinde değerli bir şey keşfettiğinizi gösterir. Bu bazı gizli yetenekler ya da bilgi olabilir.

Rüyada altın bilezik görmek, rüya sahibinin beklemediği bir yerden zenginliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın külçesi görmek, her ne kadar olumlu bir anlama sahipmiş gibi görünse de, eski rüya tabircilerine göre bunun tam zıttı bir anlama gelmektedir. Rüyasında altın külçesi gören kişi, maddi kayba uğrar demektir.

Rüyada altın kolye görmek, hayırlı kabul edilmektedir. Mutlu olunacak haberler ve gelişmeler yaşamaya işaret etmektedir.

Rüyada altın taç görmek, güç, onur ve saygınlığı simgeler. Aynı zamanda bilinç ya da ruhsal farkındalığın daha yüksek seviyelerine ulaşacağının bir işaretidir. Başarı ve üstesinden gelinecek olayları da sembolize ediyor olabilir.

Rüyada altın kaybetmek, rüya sahibinin elindeki altınları kaybetmesi, dini vecibelerini yerine getirmediği manasını taşımaktadır. Bir diğer rüya tabirine göre ise kaçırılan fırsatları simgeler. Rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatları kaçıracak olabilir. Bu rüya geleceğe işaret ettiği gibi geçmişi de simgeliyor olabilmektedir.

Rüya altın gömmek, rüya sahibinin kendisi hakkında bir şeyler saklamaya çalışıyor olduğunu göstermektedir.

Rüyada sahte altın görmek, gerçek zannedilen ve sonradan sahte olduğu anlaşılan altın görmek, bir arzunun tam gerçekleşecekken bir anda işlerin ters gideceği ve gerçekleşmeyeceği anlamını taşımaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. Nesrin dedi ki:

    Rüyamda altın bulduğumu gördüm fakat altınları bulduktan sonra kaybettim, nereye gittiklerini anlamaya çalıştım ve arayıp durdum, bulamamışken uyandım.

  2. Bircan Ergün dedi ki:

    Rüyamda bir düşmanım bana ağır bir altın kolye taktı ama kocam o kolyeyi boynumdan çıkarıp geri verdi

  3. gavhar dedi ki:

    Ruyamda altın kuruşlar buldum ondan sonra cook buyug altınlar buldum ve bır az az az fakırkerede vermışım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com