RÜYADA ABİYE ELBİSE GÖRMEK

Rüyada abiye elbise, gören kişinin yakın bir zaman içinde uzun zamandan beri birlikte olduğu bir kişi ile dünya evine gireceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, çok sağlıklı bir kişi olacağına, hayallerinin gerçek olacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet eder. Bunun yanında rüya sahini, kısa bir zaman içinde bir davete katılacak demektir. Bu bir toplantı, düğün, nişan ya da mezuniyet gibi bir toplantı olabilir. Rüyada görülen abiye elbise şık ve renkli ise bu kişinin sevecen ve hareketli bir yapısı olduğunu gösterir. Eğer elbise koyu renkli ise kişinin içine kapanık biri olduğunun göstergesidir. Rüyada mavi abiye elbise görmek rüya sahibinin içinin rahatlayacağı gelişmeler olacağına dalalettir.

Rüyada Abiye Elbise Görmenin Anlamları

Rüyada abiye elbise almak, eğer rengi kırmızı ise, bekar olan kişiler için nişan veya kız isteme anlamına gelmektedir. Mavi abiye elbise almak ise büyük bir hayalin gerçekleşeceğine, başarılarla dolu bir geleceğe işarettir.

Rüyada abiye elbise giymek, uzun zamandan beri yalnız olan rüya sahibinin, yakın bir zamanda kendisine uygun bir kişi ile evleneceğine, bunun için büyük ve doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa da çok kötü bir duruma düşeceğine ve pişman olacağına yorulur.

Rüyada siyah abiye elbise giymek, günlük hayat içerisinde istemeden birçok sıkıntılı durumla karşılaşıldığına, bu sebeple kötü ve üzücü günler geçirildiğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güçlü bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak yine de daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına delalettir.

Rüyada beyaz abiye elbise giymek, gören kişinin çok temiz kalpli bir kişi olduğuna, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları mutlu edeceğine işaret eder.

Rüyada yırtık abiye elbise görmek, umutların tükendiği bir anda kişiye yeniden mutluluk verecek küçük gelişmeleri simgelese de, bir türlü işlerin yolunda gitmeyeceğini bildirir. Özellikle kişinin yaptığı hataların bugün önüne dev engeller gibi çıktığını, içinde bulunulan kötü durumdan kurtulmak için bulunan çözümlerin sadece günü kurtardığını, daha geniş açılı planlar yapılması gerektiğine işaret eder.

Rüyada abiye elbise dikmek, gören kişi erkekse gösterişli ve güzel bir kadınla tanışır. Ama bu kadının hilelerine maruz kalır. Abiye dikmek dünyevi hayatın geçici heveslerine kanmaya ve kendisini aldatmaya da işarettir.

Rüyada uzun etekli abiye elbise görmek, gören kişinin uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, hayırlı bir insanla bir ilişki yürüteceğine ve zengin bir yaşam süreceğine işaret eder. Kişi bu elbiseyi giydiğini görürse bu hayırlı haberler alacağına işaret eder. Eğer elbise kısaysa yakın zamanda bir kısmet elde edeceği anlamına gelir. Abiye elbisenin bir diğer anlamı da rüyanın sahibinin üne ve şöhrete kavuşacağıdır.


Rüya Yorumları;

  1. Nahide dedi ki:

    Rüyamda abiye elbisenin etek kismina kendi adimi yazdim.

  2. Kübra dedi ki:

    Rüyamda kendim içın gri bi nişanlık seçtiğimi ama seçtiğim abiyeyi arkadaşım giymişti ve ben onun üzerinde kendime seçiyodum nişanlanacağm kişide orda ama ben onu çok az görüyodum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com