RÜYADA ABİ GÖRMEK

Rüyada abisini gören kişi sıkıntıdan, zorluktan, korkulardan, endişeden, gürültü ve patırtıdan uzak yaşayacak, kendi kendisine her anlamda yetecek, güç ve kudret sahibi kimse olacak demektir. Rüyayı gören kişinin tek başına her zorluğa göğüs gereceğine, hayata karşı zayıf davranmayacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin kendine olan güveninin de inancının da tam olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Abi Görmenin Anlamları

Rüda abisinin evlendiğini görmek, gören kişinin abisinin başarıları ile övüneceğine, onu alkışlayacağına, destekleyeceğine ve üzerinden hayır dualarını eksik etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin abisinin aldığı zaferler sayesinde tüm ailenin gurur kaynağı olacağına rivayet edilir.

Rüyada abisinin ağladığını görmek, hayırlara işaret eder ve rüyasının tam tersine abisiyle ayrıysa kavuşacağına ya da küsse barışacağına tabir edilirken bir diğer yandan da abisin hastalığı varsa onun iyileştiği, mutsuzsa mutsuz olduğu, tehlikedeyse de emniyette olduğu haberini alacağı anlamına gelir.

Rüyada abisini hasta görmek, gören kişinin abisinin basit bir hastalığa yakalandığını görmesi, abisine Allah tarafından isabet edecek bir iyiliğe yorumlanırken, rüya sahibinin abisini illet bir hastalığın pençesinde görmesi abisinin düşeceği hataya ve günaha tabir edilir.

Rüyada abisinin öldüğünü görmek, tam tersi şekilde yani rüyayı gören kişinin abisiyle yaşlanacağına, onunla güzel ve unutulmaz zamanlar geçirme şansına ve mutluluğuna sahip olacağına, kötü günde de, iyi günde de hep birlikte olacaklarına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. cansu dedi ki:

    Rüyada abim ağlıyo bu ne anlama gelir acaba

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com