Etiketler: rüyada cüzdan kaybetmenin anlamı

Rüyada cüzdan çaldırmak, gören kişinin çok tutumlu bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sorunlardan dolayı kazancından çok büyük zarara uğrayacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine işaret eder.

Rüyada para cüzdanı görmek, gören kişinin öğrenilmesini istemediği gerçekleri simgelemektedir. Hatta kimi rüya tabircilerine göre cüzdan rüya sahibinin kalbini, ruhunu yani vücudunu temsil etmektedir. Eğer rüyada bir kişi cüzdanını yere düşürüyorsa bu onun kendisinden başka kimseye söyleyemediği bazı gerçeklerinin öğrenileceği anlamına gelir. Rüyada para cüzdanı görmek, rüyanın niteliğine bağlı olarak değişmektedir.

Rüyada cüzdan bulmak, iki şekilde yorumlanır. Eğer cüzdanın içi para ile dolu ise rüya sahibinin rahat bir şekilde yaşayacağına, maddi sıkıntı ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, bereket ve bolluk içerisinde geçireceği bir döneme işaret eder. Rüyada boş cüzdan bulmak ise, fakirlik, maddi anlamda meşakkat içinde olma ve iş hayatındaki başarısızlıklardır. Boş cüzdan bulan kişinin işleri bozulur ve bazı kederlere maruz kalır. Bazen de bu rüya hayırsız kısmetlere veya kendisine faydası olmayan kazançlara işaret eder.