C-Ç

C ve Ç harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “C ve Ç” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada çakıl taşı görmenin anlamıçekilen çileye ve sıkıntıya delalet eder. Rüya sahibinin zor günler geçirdiğine ve bu günlerin yakın zaman içinde yakasını bırakmayarak, sıkıntılı günlerin biraz daha devam edeceğinin habercisidir. Öyle bir dönemden geçiyorsunuz ki, artık rüyalarınızda dahi bu zorlukları yaşıyorsunuz manasına gelmektedir. Ancak sizin içinizdeki azim ve güç ile birlikte bu zorlu ve çileli dönemleri de kendi başınıza ve ailenizin yardımı sayesinde atlatacaksınız. Ve bir kez daha anlayacaksınız ki, bu hayatta sadece aileniz daima yanınızda. Gerisi sadece göstermelik olarak varlar. Sizin yanınızda gibi görünüp, en ufak bir tökezlemeniz de yanınızda olmak yerine ilk sevinecek olan kişilerdir. Etrafınızda kimseye inanıp güvenmeyin. Aksi halde alacağınız bazı kararlar ileride üzülmenize sebep olacaktır. Sizin iyiliğinizi ailenizden başka kimse istemez.

Rüyada cadde görmenin anlamı, başarılı olmaya ve üstün başarıları sayesinde adından sıkça söz ettirmeye delalet eder. Rüyada geniş cadde de yürüdüğünü görmek, hayatında emin adımlar atarak ilerlemeye ve ayaklarını yere daima sağlam bastığına tabir edilir. Kişi oldukça yeteneklidir ve bu yeteneklerinin de farkında olduğundan dolayı bu iş konusunda ilerlemeye ve üstün başarıyla birlikte, mevki sahibi olunacağının da habercisidir. Rüya sahibi oldukça cesur ve kararlı bir yapıya sahiptir. Bundan da kaynaklı olarak gözünü karartıp girdiği her işte adından söz ettirir ve elini neye atsa o iş alır başını gider. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin şansı da, bahtı da açıktır. Yapılan duaların kabulüne ve kısa sürede muradına ermeye rivayet edilir.

Rüyada çağla görmenin anlamı, zamanındaysa hayırlara vesile olur. Eğer rüyanızda gördüğünüz çağlanın mevsimi değil ise biraz canınızın sıkılmasına yorulur. Rüyanızda gördüğünüz çağla olgunlaşmış çağla ise, eviniz bolluk ve bereket içerisinde olur. Ellinize bol paralar geçerek geliriniz artar. Ancak tam tersi olarak rüyada görülen çağla olgunlaşmamış ise, geçim sıkıntısı çekmeye delalet eder. Parasal konuda daralma yaşanılacağına ve bu sebeple üzüntü duymaya da işaret eder. Rüyanızda çağlayı evinizin ya da hanenizin içerisine soktuğunuzu gördüyseniz, malınıza mal katacağınıza ve yakın zaman içerisinde beklenmedik birden gelecek olan servete yorulur. Aynı zamanda mevsiminde görülen çağla, müjdeli bir alarak çok mutlu olunacağı manasına gelmektedir.

Rüyada cacık görmenin anlamı, bazı alimlere göre iyi yorumlanmadığı gibi, bazı rüya yorumcularına göre de korkuların son bulmasına delalet eder. Cacık rüyaları kötü haber almaya ve üzüntüye sebebiyet vermektedir. Rüyanızda cacık yaptığınızı görürseniz, içinde bulunduğunuz durumlardan arkadaşlarınız sayesinde kurtulacağınıza ve destek göreceğiniz manasına gelir. Rüyanızda cacık yapan birini gördüyseniz eğer, bir erkek tarafından hayırlı bir haber alamaya işarettir. Hatta bu rüyayı gören kişi bekar bir bayan ise hayırlı bir evlilik teklifi alacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada çadır görmenin anlamı, haneyi yani aile hayatını simgeler. Çadır rüyası, aile içinde olan konuşmaların dışarıya aksettirilmemesi gerektiğini anlatan bir rüyadır. Aile bireyleri yaşadıkları sevinçleri, mutlulukları, hüzünleri, küslükleri kısaca her şeyi dışarıyla paylaşan ve bu yüzden içten içe çekemeyen kişilerin varlığını da işaret eder. Yakın gibi davranan akrabalar ya da dostlar aslında sizi kıskanarak fesatlanırlar. Rüyada görülen çadır, bir nevi gözünüzün açılmasını sağlamak için görülen rüyalardandır. Rüya sahibi ailesine ve evine bağlı bir bireydir. Bir diğer çadır rüyasının manası ise, yakın zaman içerisinde haneye gelecek mutlu günlerin habercisi olarak tabir edilir.

Rüyada cami görmenin anlamı, güzel ve hayırlara vesile olarak tabir edilir. Rüya sahibinin yaptığı işlerde daima helal para kazandığı manasına gelir. Ekmeğine haram karışmaz. Rüyasında cami gören dinine düşkün, beden temizliğine önem veren, adil olan ve merhametli biri olduğunu gösterir. Cami rüyasının bir diğer anlamı da günahlarından arınma olarak delalet etmektedir. Aynı zamanda dine duyulan sevgi ve saygıya da işarettir. 

www.ruyaninanlami.com