RÜYADA ZİYARET ETMEK

Rüyada ziyaret etmek, rüya sahibi için güzel ve olumlu bazı gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Umutların, duaların ve dileklerin kabul olmasına, rüya sahibinin yüzünün gülmesine tabir edilir. Sürpriz gelişmeler, yeni başlangıçlar ve hayırlı kimselerle bir araya gelmeye yorumlanır. Rüyada ziyaret, sıkıntıların, zorlukların ve dertlerin sona ermesine, huzurun ve keyfin yerine gelmesine işaret eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır, dargınların barışması ve uzaktakilerin kavuşması gibi güzel olayların yaşanacağına işarettir. Rüyada ziyarete gittiğini görmek, kısa süre içinde rahatlığa erecek, eli dardan kurtulacak, kafasındaki soru işaretleri, endişeleri, kuşkuları ve kuruntuları yok olacak demektir. Kişi hayat telaşından kurtulup daha sakin bir ruh haline girecek demektir.

Rüyada Ziyaret Etmenin Anlamları

Rüyada hasta ziyaret etmek, gören kişi kendini dinine adayacak ve hak yolunda en makbul, en güzel, en hayırlı işleri yapacak demektir. Kişi, inancını layığıyla ve emredildiği şekilde yaşamayı tercih edip, bundan büyük bir huzur duyacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada türbe ziyaret etmek, hayırlı kişilerle bir araya gelmeye, iyi niyetlere, hak yolunda yapılmak istenen hayra, dine bağlılığa, helal rızka, huzura ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada ziyaret edilmek, gören kişi için esenlik ve mutluluk anlamına gelir. Zorluklardan kurtulmaya, rahata ermeye ve keyif içinde yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi için güzel günlerin yaklaştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada misafir görmek, beklenen ve gelişiyle mutluluk veren misafir görmek, hayırlara işaret eder. Kişi kendisine büyük mutluluk verecek haberler alacak, keyif verecek arkadaşlıklar edinecek, eğlenceli ortamlarda bulunacaktır. Fakat bunun tam tersi şekilde yani istenmeyen bir misafirin gelmesi ise bazı sorunların baş göstereceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com