RÜYADA ZİL GÖRMEK

Rüyada zil görmenin anlamı, rüyayı gören kişinin, çevresindeki insanlardan birinin, gezip tozmaya ve eğlenmeye çok düşkün olduğuna, etrafındaki kişilere uyarak istenmeyen ve çok kötü şeylere sebep olabileceğine ve bu yaptıkları ile kendisini çok seven ve her zaman yardım eden rüya sahibini diğer insanlara karşı mahcup edeceğine ve çok üzülmesine yol açacağına işaret eder.

Rüyada Zil Görmenin Anlamları

Rüyada zil almak, geleceğe dair kurulan hayallere ilk adımı atmak ve kararlar almak, birlikte olunan kişiyle evlenmeye, ev almak veya yeni bir eve taşınmaya işaret eder. Kapı zili alan kimse kendi işini kurar. Geliri artar ve sahip olunan gayrimenkullerine bir yenisini daha katılacağına da haber veren rüya, güzel gelişmelerin de işaretidir.

Rüyada zil sesi duymak, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin durumuna bağlı olarak farklı şekillerde tabir edilir. Eğer rüya sahibi, genç birisi ise hayatının çok güzel olacağına, hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine ve girdiği işlerde çok başarılı olacağına alamet eder. Eğer rüya sahibi, yaşlı birisi ise çok rahat edeceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun zamandan beri içinde olduğu bir rahatsızlıktan yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada zil çalıp kaçmak, rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşayacağı yeni bir olay ya da karşılaşacağı yeni bir durum için hazırlık yapmakta olduğuna, bu sebeple çok büyük sıkıntılar çekebileceğine, çok komik zamanlar geçireceğine ve büyük şaşkınlıklar yaşayabileceğine delalet eder.

Rüyada zil tamir etmek, rüyayı gören kişinin, hayat içinde karşısına çıkan kötü ve zor durumları atlatarak çok iyi ve başarılı işlere gireceğine ve kendisini yorgun hissettiği zamanlardan birinde aklına gelen fikri uygulamaya koyması sayesinde daha rahat bir hayata kavuşacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com