RÜYADA ZEMZEM SUYU GÖRMEK

Rüyada zemzem suyu, gören kişinin çarelere ve çözümlere kavuşma fırsatı ve şansı elde edeceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, güç, kudret ve iman sahip olacağına işaret eder. Gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin her türlü kötülükten uzakta olacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına hem hayatının hem de kazancının garanti altına alınacağına rivayet edilir.

Rüyada Zemzem Suyu Görmenin Anlamları

Rüyada zemzem suyu içmek, rüyayı gören kişinin hem bedeninin hem de ruhunun iyileşeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada zemzem suyu vermek, rüya sahibinin malından ve parasından vereceği ve içine düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edeceği bir kimsenin varlığına yorulur. Maddi destek nedeni ile sevaba girmeye ve takdir edilip övülmeye delalet eder.

Rüyada zemzem suyuyla yıkanmak, gören kişinin her türlü kötü alışkanlıklarından, niyetlerinden duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına tabir edilirken kendi gibi dürüst bir eş bulacağına ve her şeyin gönlünce olacağına da işaret eder.

Rüyada zemzem suyuyla abdest almak, kurtuluşu bulacağı ve rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği, kurulu bir düzeni olacağı ve bu düzenin sağlam temeller üzerine oturtulmuş olması sayesinde ömür boyu yıkılmayacağı anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com