RÜYADA ZELZELE GÖRMEK

Rüyada zelzele görmek, hayırsız ve uğursuz rüyalar arasında sayılır ve hiç de iyi anlamlara tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin hayatında çok büyük aksilikler yaşanacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına ve can güvenliğinin bozulacağına ve başında kara kara bulutların dolaşacağına işaret eder. Kişi, çok üzücü, zor ve sıkıntılı günler geçirecek, tüm belalar arka arkaya gelecek ve kişiyi isyan ettirecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zelzele Görmenin Anlamları

Rüyada zelzele olması, gören kişinin hayatında gözyaşı dökeceği, yas tutacağı, yıkılacağı ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağı kadar kötü olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin bu dönemde hayattan elini, eteğini çekeceğine ve tüm umutlarını yitireceğine işaret eder. Kişiyi çok zor günler bekliyor demektir.

Rüyada zelzelede evin yıkılması, hane içinde yaşanacak musibetlere işaret eder. Ev halkı arasındaki uyumun, dayanışmanın ve birliğin bozulacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada zelzelede ölmek, gören kişinin hayatında olumsuz değişiklikler yaşanacağına ve rüyayı gören kişinin uzun süre içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için savaşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada zelzelede yerin yarıldığını görmek, o yerde yaşayan halkın tamamını ilgilendirecek, rızıklarının kesilmesine neden olacak ve tümünün hayatını alt üst edecek bir takım sorunların ortaya çıkacağı ve insanların kötü günler yaşamak zorunda kalacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.