RÜYADA YÜZÜNE TÜKÜRMEK

Rüyada yüzüne tükürmek, gören kişinini çileden çıkmasına sebep olacak, sinirlerine hakim olmakta zorluk çekeceği olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi için bugünlerde meydana gelebilecek olan aksiliklerde olabildiğince sakin kalmasının sonradan pişman olacağı hareketlerden kaçınmasına yardımcı olacağına tabir edilir. Rüyada yüzüne tükürmek yakınlık duyulan kişilerden zarar ve kötülük görmeye yorumlanır. Dost, arkadaş veya yakın akrabalardan gelen üzücü hareketlerin, maddi olarak dolandırıcılığa uğramanın veya kullanılmanın tabiri olan bu rüya, kişinin güveninin kırılacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine işaret eder. Utanılacak işler yapan kişiler ile karşılaşmak, bulunulan çevrede yanlış ilişkiler yaşamak ve kişilere sırt dönmek, yalan söyleyen kişileri ortaya çıkarmak anlamlarına geldiği  gibi, aynı zamanda kişinin dürüstlüğünden, doğruluğundan ödün vermeden yaşayacağına, koşullar ne olursa olsun hak yolunda ilerleyeceğine ve hem harama hem de günaha asla prim vermeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Yüzüne Tükürmenin Anlamları

Rüyada yüzüne tükürülmesi, hayra yorumlanmayan bu rüya, gören kişiyi utanca ve pişmanlığa sevk edecek bazı işler yapılacağına, anlık da olsa nefsine hakim olamayan rüya sahibinin ailesini üzecek olmasına, onları başkalarının gözünde kötü duruma düşürecek işler yapacağına tabir edilir. Evli ve çocuklu kişilerin aile içinde yaşadıkları bazı sıkıntıların veya sırların ortalığa döküleceğine ve bu nedenle yaşayacakları sıkıntıya da işaret eder.

Rüyada birinin yüzüne tükürmek, görülen kişi gerçek hayatta tanınıyorsa, bu kimseyle yaşanacak olan bir tatsızlığa ve küskünlüğe işaret eder. Tartışma sonucu araya soğukluk girmesine yorumlanır. Tanınan birinin hatasını görmek, bu kimseyi ikaz etmek ve onu sert bir dille uyarmak anlamlarına geldiği gibi, kişinin güven duyduğu birinden göreceği kötülük ya da haksızlık sonrası yaşayacağı hayal kırıklığının da işaretçisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com