RÜYADA YÜZÜNDE SİVİLCE GÖRMEK

Rüyada yüzünde sivilce görmek, gören kişinin hızlı bir şekilde elde edeceği mala, paraya ve başarıya işaret eder. Sivilce genellikle zindelik ve sağlığa; maddi anlamda sıkıntılardan kurtulmaya ve isteklerin gerçekleşmesine tabir edilir. Vücutta çıkan şeyler genellikle hayra yorumlanmaktadır. Bu nedenle yüzünde veya vücudunda sivilce çıktığını gören kişi gerçek hayatında birçok hayra ulaşır demektir. Rüyada sivilcesini sıktığını gören kişi zengin olur. Böyle bir rüya sevinmeye, mutluluğa, kişinin alacağı güzel bir habere ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Rüyada yüzünün sivilcelerle dolduğunu gören kişi, öz güvenini kaybederek kendisine karşı olumsuz yargılar geliştirir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmenin Anlamları

Rüyada yüzündeki sivilcelerin kaybolduğunu görmek, yüzünde bulunan sivilcelerin birer birer kaybolduğunu gören kişi, elindeki malı kaybeder veya böyle bir rüya sevinçten sonra sıkıntıya veya geçim darlığına işaret eder. Rüyada sivilcelerinin üstüne krem sürmek, uygun olmayan işlerde çalışmaya, kendi hatalarından dolayı bazı sıkıntılar çekmeye ve yaşanacak olan maddi manevi zorluğa işaret eder.

Rüyada yüzünde yara ve çıban çıktığını görmek, veya bedeninde çeşitli yaraların ya da çıbanların çıktığını gören onları sıkan ve içinde su, irin, kan gibi maddelerin çıkmasını sağlayan kimse birçok nimete kavuşur. Çıkan maddelerin yoğunluğuna ve çokluğuna göre mal ve para artmaktadır. Rüyada vücutta görülen fazlalıklar genellikle malda ve parada artışa, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüyada yüzde çıkan çıban manevi güzelliğe, dini anlamda yükselmeye ve değer kazanmaya yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com