RÜYADA YÜZÜK GÖRMEK

Rüyada yüzük, genel olarak iyiye işaret eder. Gören kişinin itibarının artacağına, saygı göreceğine, yakın çevresi tarafından sevilip sayılacağına işaret eder. Rüyada görülen yüzük değerli ise mal, mülk ve kazancının artacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda evleneceğine ya da bir ilişkiye başlayacağına işaret eder. Rüyadaki yüzük soluk renkli, bakımsız, eski, yıpranmış  ve çirkin ise bazı geçici mutsuzluklar ya da sıkıntılar yaşanabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yüzük görmek ev, araba ya da bir hayvan sahibi olunacağına yorumlanmaktadır. Rüyalarda önemli olan o rüyanın gören kişiye ne tür duygular hissettirdiğidir. Eğer görülen rüya mutluluk veren ve iç ferahlatan bir rüya ise hayırlıdır. Rüyada görülen nesnelerin ve görüntülerin net ve güzel olması yine hayırlı bir rüya olduğuna işarettir.

Rüyada Yüzük Görmenin Anlamları

Rüyada yüzük takmak, güzel ve parlak ise o kişinin yakın zamanda evleneceğine ya da evlilik teklifi alacağına yorumlanır. Yüzüğünün net parlak bir şekilde görülmesi çok mutlu bir evliliği olacağını belirtir. Bir erkek dar bir yüzük takıyorsa bir kadından sıkıntı ve zülüm göreceği anlamına gelir. Bir başka anlamı ise dar yüzük görenin iş yaşantısında bazı sıkıntılar yaşadığı ya da yaşayacağına delalet eder. Rüyada parmağı sıkan yüzüğün çıkarıldığını görmek ise sıkıntılardan kurtulunacağına işaret etmektedir. Yüzük takmanın bir diğer anlamı da yeni bir işe atılıp bu işten çok para kazanılarak bolluk ve bereketin artacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada demir yüzük, çekilen zorluk ve sıkıntılardan sonra mutlu ve güzel günler yaşanacağına yorumlanmaktadır. Demir yüzük aynı zamanda birçok şeyde kuvvet, başarı, saygınlık ve zenginlik elde edileceği anlamına da gelmektedir. Bazı yorumcular demir yüzük görmenin sahip olunan mal mülkünün değerinin düşerek maddi zarar yaşayabileceğiniz anlamına geldiğini de belirtmektedirler.

Rüyada nikah yüzüğü almak yada takmak, gören genç kızların ya da erkeklerin bekar ise yakın zamanda evleneceklerine yorumlanır. Evli kişilerin nikah yüzüğü taktığını görmesi ayrılma korkusu yaşadıklarına yorumlanır. Nikah yüzüğünü çıkarmak ilişkinin bozulmak üzere olduğuna ya da aile yada arkadaşlarla bir sorun yaşandığına yorumlanır. Rüyada nikah yüzüğü takmanın ya da almanın diğer bir anlamı da iş hayatında büyük başarılara imza atılacağına, kariyer ve mevkii sahibi olup, saygınlık görerek bol para kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüzük bulmak, gören kimseler eğer bekar ise evlenmeye ve evli olanlar için de çocuk sahibi olmaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, sahip olmak istenilen ne varsa onlara kavuşulacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com