RÜYADA YUVA GÖRMEK

Rüyada yuva görmek, tedirgin geçen günlerin sonunda rüya sahibinin yeniden güven duyacağı bir ortam içinde olacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına işaret eder. Yuva gören kimseler eski dostluklarıyla temasa geçer ve geçmişte kalan anılarını canlandıracağı ortamlarda bulunurlar demektir. Bekar kimseler için kalabalık bir aileye mensup olmak ya da böyle bir aileye sahip biri ile hayat arkadaşı olmak anlamına gelmektedir. Çok sayıda çocuk sahibi olmak şeklinde de yorumlanabilen bu rüya, huzurlu beraberlikleri ve aile içinde süregelen mutluluğu, sevgi ve dayanışmayı da işaret eder. Gören kişinin maddi, manevi ve sosyal olarak her istediğini elde ettiğine, huzurunu bozacak olaylardan bundan sonra tamamen uzak kalacağına da işaret eder.

Rüyada Yuva Görmenin Anlamları

Rüyada yuva dağıtmak, rüya sahibinin kendisine duyduğu güvensizliği başkalarına yansıttığına ve sorunun ana nedeninin kendi davranışları olduğunu kabullenmeyip, sürekli olarak çevresindeki veya en yakınındaki kişileri suçlayıcı tavırlar içinde olduğuna işaret eder. Yuvasını dağıttığını gören kişiler gerçek yaşamlarında da aile ilişkilerinin bozulmasına neden olan kimselerin etkisi altında kalır ve onların sözlerine göre hareket ederek büyük yanlışlar yaparlar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yuvaya döndüğünü görmek, gören kişi kendisini yuvaya dönerken görürse bu geçmişte yaşadığı kırgınlıkları ve kavgaları bir kenara koyacağına ve yeniden mücadele etmek için cesur adımlar atacağına, kendisini yanlış yönlendiren insanların ve koşulların farkına vararak daha doğru kararlar alacağına işaret eder. Uyum içinde yaşanacak güzel bir hayata ve daha denge dolu hareketlerde bulunacağına da işarettir. Ailesine karşı eskisinden daha ilgi ve sevgi oldu yaklaşımlarda bulunması sonucunda yeniden eskisi gibi güzel bir ortama ve iletişime de sahip olması şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com