RÜYADA YILAN GÖRMEK

Rüyada yılan görmek, genellikle gizli düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe ve kişinin geçimine işaret eder. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir. Bu düşman genellikle kendisini gizler ve sizden menfaat elde etmeye çalışır. Rüyada yılan görmek bir diğer taraftan hayra yorumlanır. Maddi durumunuzun güçleneceğine, ailevi hayatınızda yenilikler yaşayacağınıza işarettir. Bir çocuk sahibi olabilir veya evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayabilirsiniz anlamı taşımaktadır.

Rüyada Yılan Görmenin Anlamları

Rüyada zehirsiz yılan görmek, ondan korkmadığınız takdirde elinize bol miktarda para geçeceği şeklinde yorumlanır. Rüyanızda yılandan korkmamışsanız fakat yine de yılandan kaçmışsanız, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir.

Rüyada yılandan korkmak, düşmanlarınızın kötülüğü size dokunamayacaktır.

Rüyada yılan ısırması, düşmanınız tarafından bir kötülük gelebilir ve bazı konularda zarara uğrayabilirsiniz anlamındadır.

Rüyada siyah yılan görmek, büyük veya uzun bir yılandan daha tehlikelidir. Düşmanınız gerçekten son derece güçlü ve tehlikeli demektir.

Rüyada beyaz yılan görmek, size zarar veremeyecek, çelimsiz ve güçsüz bir düşmanınız var demektir.

Rüyada yılan öldürmek, düşmanlarınızı yeneceğiniz anlamına gelir. Eğer yılandan korkmayarak ona dokunur veya onu elinize alırsanız; iş veya aşk yaşamınızda mutlu günler sizi bekliyordur. Rüyada yılan öldürmek çoğu zaman da evliliğe işarettir. Rüyanızda yılanı öldürüp, ardından yerden kaldırmışsanız veya yılanı parçalara ayırmışsanız; galip geldiğiniz düşmanınızın mallarını da alacağınız anlamına gelir.

Rüyada evde yılan görmek, ev halkından birinin size düşmanlık edeceğine delalet eder. Bu kişi illa sizden nefret ediyor demek değildir. Kendisi farkında olmadan da canınızı sıkacak bazı durumlara sebebiyet verebilir. Evde yılan görmenin bir diğer tabiri de evdeki biriyle tartışma yaşayabileceğinizdir. Eğer yılanı, dışarıdan eve siz sokmuşsanız, evinize aldığınız kişilere dikkat edin, bu kişilerden zarar görebilirsiniz. Evinizde birçok yılan bulunuyorsa ve siz bu yılanlardan korkmuyorsanız, evinizde günah işlemeye meyilli insanlar var demektir. Yılanların evinize girip çıktığını ve size zarar vermediğini görürseniz, akrabalarınız arasında düşmanlarınız olabilir. Eğer rüyanızda gördüğünüze mekan sizin eviniz değilse, o halde bu düşmanlar aile veya akrabalar arasından değildir.

Rüyada çok sayıda yılan görmek, yakın çevrenizden bir düşmanınız var. Bu kişi dostunuz veya akrabanız olabilir. Rüyasında birçok yılan tarafından sokulan bir kişi, akrabalarından veya yakın çevresinden zarar görecek demektir. Bu yılanlar rüya sahibini sokmazsa, düşmanlıklar devam etse de rüya sahibi bir zarar görmeyecektir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.