RÜYADA YATAK GÖRMEK

Rüyada yatak, anaçlığa, evlada, huzurlu ve refah yaşama delalet eder. Rüyada yatak görmek kadın ile tabir edilir. Yatağın konforlu ve rahat olması aile hayatındaki huzura, yatağın rahatça yayılacak kadar büyük olması ağır başlılığa ve güzel huylara, yatağın hazır yatak değil de elde yapılan bir yatak olması mal varlığı çok olan bir kadına, yatağın pahalı ve gösterişli olması dini inanç taşımayan kadına işaret eder. Rüyada siyah yatak, terbiyeden yoksun bir kadına, beyaz ve yeşil yatak dini bütün bir kadına delalet eder.

Rüyada Yatak Görmenin Anlamları

Rüyada yatak almak, hayırlı bir beraberliğe işaret eder. Rüyasında kendisi için yatak aldığını gören kişi, istediği ve sevdiği kişiyle evlenecek demektir.

Rüyada yatak satmak, iyi şeylere delalet etmez. Rüyasında yatağını sattığını gören kişi, işinde sorunlar ve sıkıntılar yaşayacak demektir. Rüyasında yatağını sattığını ya da attığını gören bir kimse işinden ayrılmaya karar verir.

Rüyada yatakta uyumak, ya da uzandığını gören kişi, şeytana uyacak ve bir suç işleyecek demektir.

Rüyada yatak toplamak, eşler arasındaki soğukluğun aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine ve yeni bir şehirde işbaşı yapılacağına delalettir.

Rüyada büyük yatak toplamak, hayırlı bir iş konusunda bazı adımlar atmaya, yapılan işte büyük kazanç elde etmeye, hasreti çekilen biri ile biraraya gelmeye, sorunları aşmaya, güzel bir haneye sahip olmaya ve kazancın hane halkı ile bölüşüleceğine yorulur. Ev alma konusunda çok güzel haberler alınacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com