RÜYADA YANGIN ÇIKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada yangın çıktığını görmek, iyi şekillerde tabir edilmez ve rüyayı gören kişinin başkaları yüzünden yaşayacağı sıkıntıya tabir edilir. Neresinden bakılırsa bakılsın, üzülmeye, ağlamaya, zarar etmeye, kayıplar yaşamaya ve umutlarını kaybetmeye işaret eden bir rüya olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin inandığı ve güvendiği için birlikte hareket ettiği kimselerin kendisine mutsuzluk ve başarısızlık getireceğine işaret eder.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmenin Anlamları

Rüyada evde yangın çıktığını görmek, gören kişinin hane içinde yaşayacağı münakaşalara, kavgalara, gürültü ve patırtıya bu nedenle de aile bireyleri arasında meydana gelecek olan tedirginliğe işaret eder. Rüya sahibinin ev hayatında can sıkıcı ve zor günler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada okulda yangın çıktığını görmek, meslek ya da eğitim hayatında yaşanacak olan hüsrana ve başarısızlığa işaret eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alamayacağına ve yaptığı fedakarlıkların boşa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada eşyaların yandığını görmek, bu rüya her ne kadar olumsuz gibi görünse de aslında çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çok daha iyilerine sahip olacağı kadar zengin olacağına işaret eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek ve söndürmek, gören kişinin uyanıklığı ve zekiliği sayesinde bir kazadan ya da beladan kıl payı kurtularak büyük bir felaketin ya da zararın eşinden döneceğine işaret eder. Rüya sahibi çevresindeki sahte dostları olduğunu ya da kendini belanın içine çekecek bir işin varlığının farkına vararak bu durumdan kurtulmayı başaracak demektir.

Rüyada yangın çıktığını duymak, gören kişinin kendisini kötü hissedeceği ve çok üzüleceği bazı sözler duyacağına ya da bu tarz tatsız haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin gülen yüzünün solmasına ya da asılmasına neden olacak bazı olaylara yorumlanır ve uğursuzluk olarak tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com