RÜYADA YAMAÇ GÖRMEK

Rüyada yamaç görmek, hedeflerini koyarken fazla ütopik hayaller kuran rüya sahibinin yaşayacağı bir olay ya da yakın çevresinden bir kimsenin uyarısı ile geleceğini ve planlarını yeniden gözden geçireceğine işaret eder. Çok yüksek bir yamaç gören kişilerin yapacağı yanlış hamleler onların iş yaşamlarını allak bullak eder ve bu rüyayı bir ikaz olarak ele almalı, büyük risk taşıyan işlerden uzak durmalıdır. Yamaç görmek kişiyi kedere düşürecek bir olayın meydana gelmesi veya sevilen kimselerden birinin hastalanarak yatağa düşmesi, kişinin acı çekmesi ve ruhsal açıdan yıpranması olarak da yorumlanır.

Rüyada Yamaç Görmenin Anlamları

Rüyada yamaç kenarında durduğunu görmek, düşmanı olan kişilerin kendilerini korumaları gerektiğine ve her an hayatlarına kast edecek insanlarla karşı karşıya gelebileceklerine, tedbir alarak yaşamaları gerektiğine işaret eder. Yamaç kenarında durmak, kişinin bıçak sırtı bir hayat yaşadığına, düzensiz bir hayatı olduğuna ve işlerin bir müddet daha rahata ermeyeceğine işarettir. Risklerle dolu bir iş yaşamına ya da kişinin beden gücünü kullanarak, her an ölümle burun buruna yaşadığı bir meslek icra ettiğine de yorumlanır.

Rüyada yamaç paraşütü görmek, yaşadığı sorunlardan dolayı bir müddet içine kapanan ve işlerine yeteri kadar ilgi gösteremeyen rüya sahibinin, artık daha farklı biri haline geleceğine, kendisini toparlayarak ve sevdiği kimselerden, ailesinden ve eşinden destek alarak ayağa kalkacağına işaret eder. Zorluklara karşı psikolojisini bozmadan ve olumsuz düşüncelere kapılmadan hareket eden kişinin eninde sonunda istediği başarıya ve hedeflerine ulaşacağını da tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com