RÜYADA YAKIN ARKADAŞ GÖRMEK

Rüyada yakın arkadaş görmek, hayırlara sebep olacak tanışmalar yaşanacağına, rüya sahibinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. Gerçek hayatta da yakın bir arkadaşını rüyada görmek, o kişi ile uzun yıllar dayanışma içinde olacağına ve o kimsenin sayesinde pek çok sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Allah sevgisiyle dolu olan rüya sahibinin, ailesine olduğu kadar, diğer insanlara ve canlılara da aynı özeni, ilgiyi ve merhameti gösterdiğine tabir edilir. Kişi sevmediği birini rüyasında yakın arkadaşıymış gibi görüyorsa, gerçek hayatta da biri tarafından kandırılacak olmaya, duygularıyla oynayacak karşı cinsten biriyle tanışacağına ve üzülmesine neden olacak gelişmeler yüzünden moralinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada Yakın Arkadaş Görmenin Anlamları

Rüyada yakın arkadaşla yola çıkmak, yakın bir arkadaşla uzun yola çıkmak ömür boyu sürecek dayanışmaya, kişinin sırtının yere gelmeyeceğine, duyguların kontrol altına alınacak olduğuna ve kişinin olgunlaşma sürecine girdiğine işaret eder. Kısa bir yola çıkmak ise, rüya sahibine can sıkıcı bir meselede yardımcı olacak bir arkadaşa, kişinin üstündeki yükün azalmasına tabir edilir.

Rüyada yakın arkadaşla kavga etmek, hatasını anlayıp, telafi etmek için çeşitli yollar arayan rüya sahibinin, sık sık arkadaşlarına ve sevdiği insanlara haksızlık ettiğine ve bu davranış şeklini bir an önce terk etmesi gerektiğine tabir edilir. Hararetli bir tartışma yaşamak gerçek hayatta kişinin tüm psikolojisini allak bullak edecek olumsuz gelişmelere ve aileden gizli yapılan maddi harcamalar nedeniyle zor duruma düşmeye yorumlanır. Çok güvenilen birinin kişiye sırtını dönecek olmasından kaynaklanan ruhsal sıkıntılara ve yalnız kalmaya işaret eden rüya iyi niyetli olmayan kimselerle tanışmak şeklinde de yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com