RÜYADA YAĞMURLUK GÖRMEK

Rüyada yağmurluk görmek, özellikle iş hayatına dair bilgiler verir ve rüya sahibinin karşılaştığı riskleri azaltmak için çalışmalarına yoğunluk vereceği bir döneme gireceğine, bu risklerin olumsuz sonuçlarından korunabilmek için şimdiden önlemler almaya başlayacağına işaret eder. Akıl, mantık ve sağduyuyla hareket etmenin neticesini her açıdan almak, başarıdan başarıya koşmak şeklinde de yorumlanmaktadır. İş konusunda bugüne kadar yeteneklerini ortaya koyamamış kişilerin iyi bir fırsat yakalayacaklarına ve hem işlerinde ilerleyeceklerine, hem de rızıklarının, nimetlerinin eskiye oranla çok daha fazla artacağına işaret eder. Yağmurluk, kötülüklerden, iftiradan ve haksızlıklardan korunmak, başkalarına açık vermeden yaşamak ve her daim onurlu hareket etmek anlamlarına da gelir. Mevcut mal varlığının korunacağına, mali sıkıntılar yaşayanların yakın zamanda eski durumlarına kavuşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Yağmurluk Görmenin Anlamları

Rüyada yağmurluk almak, tedbirli davranmak suretiyle sıkıntılı bir dönemi olabildiğince rahat, sorunsuz atlatmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin iş alanında kendisine engel olmak isteyenlerin olduğunu fark edeceğine ve bu kişilere fırsat vermemek adına önlemler alacağına işaret ettiği gibi, sırlarını kimseyle paylaşmamak ve kimseye güvenmeden hareket etmek anlamına da gelir. Kişinin kendisi dışında kalan insanlara karşı mesafeli bir tutum sergileyeceğine, zaman zaman bu durumun yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceğine ama kalıcı olmayacağına da işaret eder.

Rüyada yağmurluk giymek, her durumla baş edebilecek kadar meziyetli hale gelmek, iş konusunda yeteneklerini ortaya koymak ancak düşmanlara karşı daima dikkatli olmak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin birkaç dostu dışında kimseyle samimi olmamaya özen gösterdiğine ve sırlarını paylaşmadığına, bu tutumu sayesinde gelecekteki riskleri de azaltacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.