RÜYADA YAĞMURDA YÜRÜMEK

Rüyada yağmurda yürümek, gören kişinin yaşadığı dertlerinin ve çektiği sıkıntılarının verdiği ağırlıktan kurtulacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya, rahatlamaya, eğlenmeye, gülmeye, mutluluk içinde yaşamaya, çocuklar gibi şen olmaya ve sonunda zevki sefa sürmeye işaret eder. Rüya sahibinin aradığı huzuru, başarıyı ve şifayı mutlaka bulacağına, kalan ömrünü de sağlıklı ve güzel geçireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Yağmurda Yürümenin Anlamları

Rüyada sağanak yağmurda yürümek, gören kişinin arka arkaya müjdeli haberler alacağına ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi sandığından ve umut ettiğinden de çok kısmet alacak ve huzura çok daha kısa yollardan ulaşacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada yalın ayak yürümek, şans olarak tabir edilir ve rüyayı gören kişinin sorunlarının kolaylıkla çözüme kavuşacağına ve hayır kapılarının sonuna kadar açılacağına işaret eder. Rüya sahibi, kötü, karamsar, olumsuz duygu ve düşüncelerinden kurtularak, gönül rahatlığını yakalamayı başaracaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yağmurda terlikle yürümek, gören kişinin işlerinde dolayısıyla da hayatında yaşanacak olan kolaylıklara tabir edilir ve kişinin işlerinin açılacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine yorumlanır. Bereket olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin ticaretten elde ettiği karın artmasıyla birlikte konforunun da çoğalacağına tabir edilir. Emeklerin ve hayallerin yerini bulmasına işaret eder.

Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek, bir yardımcıya, dosta, arkadaşa ya da mecaz anlamda bir kurtarıcının varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin zor gününde yaralarını saracak, göz yaşını silecek ve onu teselli edecek bir kişinin olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu insanla arasında sıkı ve ayrılmaz bir bağ kurulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle yağmurda yürümek, gören kişinin özel hayatında yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına ve rüya sahibinin gönlünü verdiği kişi ile gerçek aşk, sevgi ve tutku ile birbirine bağlanacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com