RÜYADA YAĞMURDA ISLANMAK

Rüyada yağmurda ıslanmak, Allah’ın rüya sahibine yüce duygular bahşettiğine, onu iyi huylu kıldığına ve kendisine iman verdiğine işaret eder. Dini bütün, inancı doğrultusunda hareket eden, Allah’ın yarattığı her canı seven, koruyan, gözeten ve onları yaradandan ötürü seven, elinden gelen yardımı yapan hayırlı ve makbul bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüyada yağmurda ıslanmak, kötü huyları ve alışkanlıkları terk etmeye ve insafa gelmeye tabir edilir.

Rüyada Yağmurda Islanmanın Anlamları

Rüyada yağmurda yürümek, her türlü çareyi bulmaya, başarılı olmaya, huzuru yakalamaya, iyileşmeye ve hayat tecrübesi edinmeye işaret eder. Kişinin deneyimleri sayesinde sıkıntılarını kolay atlatacağı, kötü işlerden ve içine düştüğü çıkmazdan en hafif zararla kurtulacağı ve daha temkinli davranmayı öğreneceğine işaret eder.

Rüyada yağmurda şemsiye açmak, kendini nefsinden korumaya, şeytana uymamaya, içindeki iyiliği hep taze tutmaya ve saklamaya işaret eder. Kişi, güzel huylarından hiçbir zaman vazgeçmeyecek ve kötü kimselere uymayacak demektir.

Rüyada sağanak yağmurda ıslanmak, gören kişinin yaşadığı kötü günleri geride bırakıp, içindeki kini unutur, kendisine hata yapan kişileri affeder ve böylece aradığı huzuru da yakalamış olur şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com