RÜYADA YAĞMUR SUYU GÖRMEK

Rüyada yağmur suyu görmek, gören kişi için bitmeyen bir bereketin ve kısmetin işaretçisidir. Hem çok hayırlı bir rüyadır, hem de kişi için şartların son derece güzel olacağı bir geleceğe atılacak adımın habercisidir. Güzel bir hayatın işareti olan yağmur suyu, kişinin rızkının kesilmeden, rahatça bir yaşam sürmesinin de alametidir. Yağmur suyu çoksa kısmetler de o kadar artar ve bereketi bol olur demektir. Az yağmur suyu görmek ise, geçici de olsa kişiyi rahatlatacak bir maddi gelire işaret eder.

Rüyada Yağmur Suyu Görmenin Anlamları

Rüyada yağmur suyu biriktirmek, yağan yağmurun altına bir kap koyarak su biriktirmek, tutumlu bir hayat sürmeye ve kişinin gelecek için hazırlık yapacak olmasına yorumlanır. Maddi sıkıntısı olmayan ve her zaman yarınını düşünerek hareket eden rüya sahibinin evleneceği kişinin de zengin biri olacağına, birlikte çok büyük bir ticari atılım yaparak aile şirketlerini kuracaklarına da işaret eder. Aileden gelen yüklü mirasın kişinin tüm hayatını değiştireceğine ancak kişiliğinde hiçbir eksikliğe ya da olumsuzluğa neden olmayacağına da tabir edilir.

Rüyada yağmur suyu içmek, günahlardan arınmak, kötülüklerden uzak yaşamak anlamına gelir ve bu rüyayı gören kişilerin duaları da kabul olur demektir. Temiz niyetle ve alçak gönülle yaşayan rüya sahibinin inancına sımsıkı sarılacağına, hayatındaki insanların da rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, iyi bir aile babası veya anne olacağına da yorumlanır. Şefkatli bir eşe sahip olmak, her zorlukta kendisine destek verecek ve sevgisini de hiç eksiltmeyecek, kişi hata da yapsa arkasında duracak bir aileye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com