RÜYADA YAĞMUR GÖRMEK

Rüyada yağmur görmek, hayırlara işaret eder. Rüyanın görüldüğü yere ve yağmurla birlikte görülen objelere göre yorum değişse de genel olarak yağmur zenginliğe ve güzelliğe işaret eder. Rüyada yağmur çok şiddetli değilse, yani keyiflendirecek şekilde yağıyorsa bu bol rızka, bol kazanca ve bol ürüne işaret eder. Yağmurun hane içine yağması iyiye yorumlanmaz. Eğer yağmur hane içine yağıyorsa bu rüya sahibinin maddi bir kaybı olacağına ve onu sıkıntıya sokacağına işaret eder ve bazen de hane içine yağan yağmur, o ev halkının yaşayacağı sıkıntıya işaret eder. Bazen yağmur rüyada bir engel olarak da yorumlanabilir. Bir yolcunun yolundan geri kalmasına ve o yolu gidemeyişine işaret eder. Eğer yağmur bir felakete neden olacak şekilde yağıyor ve taş üstünde taş bırakmıyorsa bu yağmurun yağdığı o bölgede oluşacak kötülüğe işaret eder. Rüyada görülen yağmur tek bir yere değil de rüyada görülen yerin tamamına yağıyorsa bu hayır gelmeyeceği düşünülen bir işin bir anda olumlu yönde gelişme göstereceğine işaret eder.

Rüyada Yağmur Görmenin Anlamları

Rüyada sağanak yağmur görmek, eğer her şeyi bertaraf etmiyor, insanların evlerine dolup zarara uğratmıyor ise o halde bol kazanç ve işlerinde bereket gibi güzel ve hayırlı şeylere işaret eder. Yağmurun tek bir yere yağması hayırlara vesile olmaz fakat bir bölgenin tamamına yağıyorsa bu güzel ve iyi şeylere işaret eder.

Rüyada yağmurda ıslanmak, çok güzeldir. Çiseleyen yağmurda ıslandığını gören kişi dinine bağlı, Allah yolunda işler yapan ve Allah’ın rızasını alan kişidir. Rüyada yağmurda ıslanan kişinin üzerine Allah’ın rahmeti ve bereketi yağıyor demektir. Bu rüya kişinin her zaman afiyette olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yağmurda yürümek, çok güzel ve hayırlı şeylere işaret eder. Yağmurun rüyada çevreye ve canlılara zarar verdiğini görmek dışında aslında hep güzel ve iyi anlamı vardır. Rüyasında yağmurda yürüdüğünü gören kişi kendine dert edindiği, kuruntu yaptığı ve boş yere kendini yıprattığı düşüncelerden kurtulur ve sağlık bulur demektir. Eski sıhhatine ve mutlu günlerine geri döner şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yağmur suyu içmek, suyun temiz ya da çamurlu olmasına bağlı olarak yorumu etkiler. Suyun çamurlu ve pis olması ve o yağmur suyunun içilmesi sağlık sorununa işaret eder. Ama eğer su temiz ve duru ise o zaman bu kısmete işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com