RÜYADA YABANCI PARA GÖRMEK

Rüyada yabancı para görmek, rüya sahibinin hoşuna gitmeyecek laf, söz ve hakkında çıkacak dedikodulara işaret eder. Bazen kişinin sıkıntı yaratan davranışlarına da işaret eden yabancı para rüyası, sıra dışı bir olayla karşı karşıya kalınacağının da habercisidir. Rüyada yabancı para bazı rüya tabircilerine göre elde edilecek yüksek kazanç ve iş konusunda beklenmedik bir gelir elde edileceğine yorumlamaktadırlar. Rüyada yabancı para harcadığını görmek, rüya sahibinin tanımadığı ve ummadığı birinden sıkışık bir zamandayken alacağı yardıma işaret eder.

Rüyada Yabancı Para Görmenin Anlamları

Rüyada yabancı madeni para görmek, rüya sahibinin sevmediği bir kişiden istenmeyen sözler işiteceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin de yakın çevresinde bulunan insanların hakkında dedikodu yaptığına işarettir. Madeni para rüyaları genel olarak kişinin hoşuna gitmeyecek laf söz olarak yorumlanırken, duyulan laflar nedeni ile can sıkıntısına ve yaşanacak olan üzüntüye de işaret etmektedir.

Rüyada döviz bozdurmak, maddi olarak yakın zamanda rüya sahibinin eline geçecek yüksek miktardaki paraya işaret eder. Rüyada bozdurulan dövizin miktarı ne kadar çoksa, kazanılacak paranın miktarı da o kadar yüksek olacak demektir. Rüya sahibinin mal mülk sahibi olacağına alamet edilen döviz rüyaları aynı zamanda hane halkının da mutluluğuna ve saadetine işaret etmektedir.

Rüyada kağıt para görmek, rüya sahibinin maddi anlamda güçleneceğine ve bol kazançlar elde edeceğine işaret eder. Görülen kağıt paranın miktarı fazlaysa parasal anlamda büyük kayıp yaşanacağına ya da kişinin günlük hayatında cimri biri olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişi elinden kağıt para çıktığını görmesi, iş ve aşk hayatında yaptığı seçimlerin yanlış olduğuna, rüya sahibinin kendisine para verildiğini görmesi ise, yapılan başarılı seçimler sonunda elde edilecek yüksek makama ya da kazanılacak yüklü bir miktardaki paraya yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabircileri ise rüyada görülen kağıt parayı, kişinin üzüntüye ve kedere düşmesine ve maddi olarak zor bir döneme gireceğine işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com