RÜYADA VURULDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada vurulduğunu görmek, gören kişinin iç dünyasının zenginleşeceği, duygularının yoğunlaşacağı ve manevi yanının kuvvetleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin gönlünü çalacak ve aklını başından alacak bir kişi ile karşılaşacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına tabir edilir. Bu rüya karşı cinsten bir kişiden çok fazla etkilenmeye ve onun dikkatini çekip, gönlünü kazanmak için çaba göstermeye işaret eder.

Rüyada Vurulduğunu Görmenin Anlamları

Rüyada vurulduğunu hissetmek, rüya sahibi için yoğun duygular yaşamaya ve kalbini çarptıracak kişiyle tanışmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin sevdaya düşeceği, ayaklarının yere basmayacağı ve hayatının en güzel günlerini geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada vurulduğunu sanmak, vurulduğunu hissetmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin aradığı kriterlerdeki insanla karşılaşacağına ve ruh eşini bulduğunu hissedeceğine ve adeta hayal gibi günler geçireceğine işaret eder. Fakat kişi rüyasında vurulduğunu zanneder ve kan görürse rüyası bozulur şeklinde tabir edilir.

Rüyada vurulduğunu ama ölmediğini görmek, gören kişi maddi anlamda büyük güç sahibi olacak ve zenginliğe kavuşacak demektir. Rüya sahibinin kendisine bereket getirecek işlere gireceğine ve büyük bir gelir elde ederek tüm parasal sorunlarından kurtulacağına, bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına işaret eder.

Rüyada kamçıyla vurduğunu görmek, gören kişinin o kimseyi kızdıracak ve çok üzecek bir iş yapacağına tabir edilir. Kişi, birine psikolojik olarak zarar verecek ve o kişinin bedduasını alacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada birini silahla vurmak, yanlış, hatalı ve eksik işler yapmaya, bu nedenle toplumda itibar kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin yüzünü yere düşürecek fena bir iş yapacağına ve insanlar tarafından arkasından kötü konuşulacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com