RÜYADA VİDEO GÖRMEK

Rüyada video görmek, gören kişinin yaptığı hatalardan ders almadığına ve yakınlarının kendisini sürekli ikaz etmesine karşın hala bildiğini okumaya devam ettiğine, sıkıntıların birinin sona ermeden diğerinin başladığına ve rüya sahibinin yaşadıklarından çok bunalmasına rağmen hatayı kendisinde aramayıp başka insanları veya durumları suçladığına işaret eder. Rüya sahibinin bir konuda gereksiz yere inat ettiği için bu sebeple ailesiyle arasının bozulacağına, eşiyle arasında soruna neden olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine işaret eder.

Rüyada Video Görmenin Anlamları

Rüyada video izlemek, yapılan hatalardan ders alınacak olduğuna işaret eden bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin hayatı ile ilgili önemli kararlar alacağı bir döneme gireceğine, başkalarından kaynaklanan sorunları çözerek, insanların kendisine zarar vermesini engelleyeceğine işaret eder. Ayrılık yaşayan kişilerin eşleri veya sevgilileri ile yeniden bir araya gelerek ilişkilerine daha iyi bir şekilde devam edeceklerine, maddi konularda tutumlu davranarak borçların üstesinden geleceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada video çekmek, aileden veya çok yakın arkadaşlardan kaynaklanan önemli bir sorun yaşanacağına, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında öz eleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine işaret eder. Kin tutmaya ve kalbindeki öfkeden dolayı insanlara sert, kırıcı bir şekilde davranmaya da işaret eder. Video çektiğini gören kişi iş yerinde sürekli olarak kendisiyle uğraşan, yükselmesini engellemek için kumpas kuran ve diğer iş arkadaşları ile arasını açmak üzere konuşmalar yapan birini ifşa edip, onunla arkadaşlığını keser ve kendisine yeni bir strateji belirler şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.