RÜYADA VİDEO ÇEKMEK

Rüyada video çekmek, kendi hayatını kurmak, kendi fikirleriyle hareket etmek yerine, dış çevrenin sürekli etkisi altında kalmak ve bazı zamanlarda çok önemli hatalar yapmak anlamına gelmektedir. Gören kişinin kendisine yapılan uyarıları can kulağıyla dinlemediği gibi, hayatın güzelliklerine, keyifli yanlarına daha çok önem verip, sorumluluklarını hakkıyla yerine getirmediğine yorumlanır. Aynı zamanda yapılan hataların farkına varamamak nedeniyle tekrarlanmasına, bu durumun aile üyeleri arasında gerginliklere neden olacağına da dikkat çeker. Günü kurtarmaya yönelik bir hayat tarzının kişiyi sonraki yıllarda büyük sıkıntılara sokabileceğine, bir işte sebat edememesi yüzünden istediği yaşamı elde etmekte geç kalacağına işaret eder. Video çekmek, başkalarına karşı sürekli eleştirel yaklaşmak nedeniyle kişinin yalnız kalınacağına, yakın arkadaşların bile kişiyle olan iletişimlerini bu tutumu yüzünden azaltacaklarını da işaret eder.

Rüyada Video Çekmenin Anlamları

Rüyada video izlemek, rüya sahibi için çok faydalı bir döneme girildiğinin, bu süreçte kişinin kendisini ve hayatını yenilemek adına pek çok fırsat elde edeceğinin müjdesini verir. Güzel bir başlangıç yapmaya, geçmişten gerekli dersleri alarak ancak tamamen geleceğe odaklı şekilde yaşayarak hareket etmeye yorumlandığı gibi, her türlü öneriye, uyarıya ve nasihate gereken önemin verileceğine de yorumlanır. Tüm hataların düzeltilebileceği, küskünlüklerin giderileceği, işlerin düzene gireceği, hayırlı bir sürecin başladığına işaret eder.

Rüyada video almak, işin kolayına kaçmak isteyen rüya sahibinin bazı hatalarından sıyrılmak için başkalarını kullanacağına, küçük de olsa haksızlıklar yapacağına işaret eder. Kendisini kurtarmak için başkalarının üzerine suç atmak, kabahati hep diğer insanlara yüklemek, kendine daha az öz eleştiri yapmak anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com