RÜYADA VİDA GÖRMEK

Rüyada vida görmek, genel anlam itibariyle iyi olduğu şeklide yorum yapılır. Rüyayı gören kişinin hesabını kitabını bildikten, temkinli ve kararlı olduktan, kendine güven duyduktan, inandıktan ve çalışmaya devam ettikten sonra hayatının olumlu şekilde ilerleyeceğine, ayağının engellere takılmayacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına işaret eder.

Rüyada Vida Görmenin Anlamları

Rüyada vida açmak, gören kişinin işinden ve ekmeğinden olma tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin büyük ihalelere girmeye niyetleneceğine ya da kendisine zenginlik getirecek büyük bir atılımda bulunacağına fakat yenilgiye uğrama riski ile burun buruna geleceğine yorumlanır.

Rüyada vida sıkmak, gören kişinin hem maddi hem de manevi anlamda kendini toparlamaya başlayacağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına ve daha güzel bir hayatı olması adına nefes tüketeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin ruhsal olarak yavaş yavaş toparlanmaya başlayacağına ve düştüğü yerden doğrulmak için çaba göstermeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada vida sökmek, gören kişinin kendisine hiçbir menfaat getirmeyecek işlere inanacağına bu nedenle parasını ve malını bu iş için harcayacağına fakat amacına ulaşamayacağına ve harcadıklarını kaybetmiş olacağı ile kalacağına işaret eder.

Rüyada vida yutmak, gören kişinin ticarette zorlu rakipler edineceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana mücadele edeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına tabir edilir. Rüya sahibinin meslek hayatında çok cesur olduğu şeklinde yorum yapılır.

Rüyada vida toplamak, gören kişinin iş sahibi olmak istediğine ve kendi işini kurmak için birikim yaptığına işaret eder. Rüya sahibinin kararlılığı sayesinde er ya da geç amacına ulaşacağı kalkınacağı, ilerleyeceği ve başarılı olacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.