RÜYADA VEDALAŞMAK

Rüyada vedalaşmak, bazen hayırlı bazen de kötü değişiklilere tabir edilir. Rüya sahibinin hem gözyaşı dökeceğine hem de sevineceğine işaret eder. Terfi etmeye, ticaret ehli olmaya, iş kurup başına geçmeye ya da daha fazla kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada vedalaşmak, aynı zamanda rüya sahibinin hayatındaki kötü şeylerden, kendisini mutsuz eden olaylardan, düşüncelerden ve kişilerden uzaklaşmasına işaret eder. Bu rüya bazen gerçekten vedalaşmaya bazen de hiç ayrılmamak üzere bir araya gelmeye yorumlanabilir. Rüyada vedalaştığını görmek, zaman zaman mutluluktan ağlanması anlamına gelirken zaman zaman da üzüntüden ağlamak şeklinde tabir edilir. Kurtuluşa ermeye, feraha kavuşmaya, esenlik bulmaya ve mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Vedalaşmanın Anlamları

Rüyada veda etmek, hiç iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin yaşayacağı büyük musibetlere, illet hastalıklara yakalanmaya, kurtuluşa erememeye, hayallerine ve arzularına kavuşamamaya işaret eder. Uğursuzluk olarak da tabir edilir.

Rüyada eşiyle vedalaşmak, rüya sahibinin eşi ile vedalaştığını görmesi, onunla büyük bir anlaşmazlığa düşeceğine, sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına bu nedenle de gerçekten ayrılacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşlarıyla vedalaşmak, yani birden fazla arkadaşla da, bir tek arkadaşla da vedalaşmak aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin yaşayacağı çok büyük bir soruna ve bu soruna bir türlü çözüm bulamayacağına işaret eder. Büyük bir üzüntü yaşamaya ya da rüyayı gören kişinin büyük bir üzüntüye neden olmasına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.