RÜYADA VAŞAK GÖRMEK

Rüyada vaşak görmek, gören kişinin hep zengin bir hayatın hayalini kurduğuna, pahalı evlerin ve arabaların sahibi olmak istediğine, yokluğa ve fakirliğe tahammül edemediğine ve şimdiki şartlarından memnun olmadığına tabir edilir. Rüya sahibi, eline geçen kazançtan yana mutlu değil demektir. Rüyada vaşak görmek, sahip olduğu şartlardan memnun olmayan fakat sanki bir eli yağda bir eli balda yaşıyormuş gibi görünmeye çalışan bir kişinin varlığı ile yorumlanır.

Rüyada Vaşak Görmenin Anlamları

Rüyada vaşak öldürmek, bir düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye ve rüyayı gören kişinin kendisinden zarar göreceği bir kişinin farkına varacağına ve gerekli önlemi alarak ondan kurtulmanın yollarına bakacağına işaret eder.

Rüyada kedi görmek, hayırdır ve kendisinden hayır gelecek bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin dertlerine ortak olan bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada yaban kedisi görmek, ya da dağ kedisi görmek, anlayışsız, geçimsiz, ne yapılsa memnun olmayan, hiçbir şeyi beğenmeyen, mutlu edilmesi zor bir kişiye işaret eder. Öfkelendiği zaman tabir yerindeyse kedi gibi tırnaklarını çıkaracak kadar haşin bir eşin varlığına yorumlanır.

Rüyada yırtıcı hayvan görmek, rüya sahibinin kendisi ile açıklanır ve kişinin kötü düşüncelerine, içindeki kine, nefrete, düşmanlığa tabir edilir. Kişiyi gaflete düşürecek, aklını çelecek, dininden ve ahlakından edecek duyguların varlığı ile yorumlanır.

Rüyada kürk görmek, gören kişinin işindeki başarısı sayesinde terfi etmeye layık görüleceğine bu sayede hem itibarının, hem malının hem de gelirinin artacağına işaret eder. Rüya sahibi er ya da geç hayalini kurduğu o rahat ve güzel hayatın sahibi olacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com