RÜYADA UZUV GÖRMEK

Rüyada uzuv görmek, gören kişinin eş, dost ve akrabalarına işaret eder. Rüya sahibinin çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin çok yakın bir zaman içinde bir araya geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Uzuv Görmenin Anlamları

Rüyada uzuv kopması, rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda çok kötü ve üzüntü verici bir durumla karşılaşacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine ve hayattan daha çok tat almaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada kopmuş uzuv görmek, rüya sahibinin beklemediği bir anda karşılaşacağı sorunlardan dolayı çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına ve hiç denemediği bazı işlere girip başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada uzuv kesmek, gören kişinin kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzaklaşacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uzuv kaybı görmek, gören kişinin sevdiği kişilerden biri ile yaşayacağı bir sorun yüzünden çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına ve başarı üzerine başarı ekleyeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com