RÜYADA ÜZÜNTÜ DUYMAK

Rüyada üzüntü duymak, rüya sahibinin ruhsal olarak yıprandığına ve içinde bulunduğu durumda dolayı sabrının taştığına, tahammül gücünün azaldığına ve bu yüzden çevresine karşı aşırı kırıcı davranışlar sergilediğine işaret eder. Gören kişinin yaşamında eksikliğini duyduğu hislerin veya şefkatin onu daha da hırçın hale getirdiğini, büyük bir sevgi özlemi içinde olduğunu, düşünmeden hareket edip duygularını tatmin etmeye kalkıştığı için de can sıkıcı olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Üzüntü Duymanın Anlamları

Rüyada üzüldüğünü görmek, gören kişi için hayırla sonuçlanmayacak bir olaydan ötürü çekilecek acıya işaret eder. Bir yolun sonuna gelindiğini haber veren rüya kişinin seçim yapması gerektiğine ve bazı durumları sona erdirmek için gereken gücü kendinde bularak harekete geçmesine de işarettir. Üzüntü görmek tersine de yorumlanabilir ve gören kişinin yüzünün gülmesine neden olacak bir duruma da işaret eder.

Rüyada üzüntülü birini görmek, rüya sahibinin çevresine karşı duyarlı olan ve bilinçli hareket eden, her koşulda kendisini başkalarına yardım etmek için motive eden, kazancının bir kısmıyla ihtiyacı olan kişilere de önemli yardımlarda bulunulacağına işarettir. Gören kişinin kendisine yakın kişilere de el uzatacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kişilere yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine alamettir. Yapılan yardımların kişiye manevi anlamda büyük bir güç vereceğini işaret eden rüya İslami olarak da makbul bir mümin olunduğuna, sevapları nedeniyle de ahiret hayatının da güzel olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com