RÜYADA UZUN TIRNAK GÖRMEK

Rüyada uzun tırnak görmek, gören kişinin başarılı bir hayata sahip olacağına ve hayatını kendi emekleri ile kazanacağına işaret eder. Rüyada görülen uzun tırnak bakımlı ise çok güzel işler başarılacağına ve çevredeki kişiler tarafından kıskanılacak bir hayata sahip olunacağına, özellikle bekar kişilerin göze gelen ve çok sayıda kişinin ilgisini çeken biri olduğuna yorumlanır. Bakımsız uzun tırnaklar ise, sefil bir yaşama, borçların çoğalmasına ve rüya sahibinin elindekilerin değerini bilememesine işaret eder. Uzun tırnak gören kişiler güç sahibi ve şöhretli kimseler olurlar şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Uzun Tırnak Görmenin Anlamları

Rüyada tırnak kesmek, gören kişinin başına gelecek kötü bir olaya, duyacağı üzücü bir habere işaret eden bu rüya, aile içinde de gerginlikler yaşanacağına, evli kişilerin eşlerinin aileleri ile aralarında söz münakaşası olacağına işaret eder. İslami açıdan tırnak kesen kişi her türlü kederinden ve derdinden kurtulur, borçları varsa ödeme kolaylığına sahip olur şeklinde yorumlanmaktadır. Tırnak kesmek farklı kişilerin yorumlarına göre ise, kişinin rızkının kesilmesi, maddi darlığa düşmesi anlamlarına gelmektedir.

Rüyada kısa tırnak görmek, islami açıdan kısa tırnak gören kişiler helal lokma yiyen ve iman gücü yüksek, inançlı kimselerdir. Kısa tırnak bazen rızkın devamlılığına ve borçların kapanmasına yorumlanır. Kirli kısa tırnaklar ise haset bir kişiliğe sahip olunduğuna, başkalarının kazancına göz dikildiğine de yorumlanır. Kısa tırnak bazı durumlarda kişinin para kaynaklarının kuruyacağına, elini attığı her fırsatı kaçıracağına ve şanssızlıklar yaşayacağına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com