RÜYADA UZUN SAÇLI ERKEK GÖRMEK

Rüyada uzun saçlı erkek görmek, gören kişinin ihanete uğrayacağına işaret eder. Evli kişiler için eşlerinin kendilerini aldatacağı ve bu nedenle aile saadetlerinin bozulacağı anlamına gelen bu rüya, hem kadın, hem de erkek için aynı şekilde tabir edilir. Rüyasında uzun saçlı erkek gören bekar kişiler de aşk yaşadıkları veya birlikte oldukları kişilerin ihanetleri nedeni ile ayrılık yaşarlar demektir. İslami açıdan ise uzun saçlı erkek, ilim irfan sahibi, inancına uygun yaşayan ve hareket eden bir kimseyi temsil etmektedir.

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Görmenin Anlamları

Rüyada kısa saçlı erkek görmek, müşfik ve yardımsever birinin yardımı ile sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya işaret eder. Hamile bir bayan kısa saçlı erkek görürse, erkek evlat sahibi olur demektir. Bekar bir bayan için de Allah’a olan inancı tam bir kişi ile dünya evine girmek anlamına gelir. Erkekler için kendilerine yol gösterecek bir atanın varlığı, aile içinden bir büyüğün önderliğinden yararlanmak ve işlerde başarılı olmak anlamına gelir.

Rüyada kel erkek görmek, yumuşak kalpli biri ile evlenmek, iş yerinde adil ve vicdanlı bir yönetici ile çalışmak anlamlarına geldiği gibi, kişinin karşısına çıkacak çok büyük bir iş fırsatını da temsil eder. Rüyada saçı olmayan bir erkek, iş konularında bahtın açılacağına ve kişinin çok saygın bir kimse olacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına yorumlanır. Saçı olmayan erkek görmek bekar kimseler için çok zengin biriyle yapılacak evliliğe de işaret eder. Parlak bir gelecek ve rızık artışı anlamına da gelen rüya, kişinin her konuda çok şanslı bir döneme girdiğinin de müjdesini verir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com