RÜYADA UZUN ETEK GÖRMEK

Rüyada uzun etek görmek, gören kişinin tüm hayatını istikrarlı bir şekilde sürdüreceğini ve akıllıca davranarak kendisini alt etmek isteyenleri de sevindirmeyeceğini bildiren bir rüyadır. İş hayatında kurnazlık yapan kişilere prim vermeden, kendi bildiklerinden şaşmayan rüya sahibinin emeklerinin üstleri ve amirleri tarafından görüldüğüne ve hak ettiği değeri, saygıyı eninde sonunda elde edeceğine işaret eder. Uzun etek gören bayanlar için yeni başlanacak bir işe, genç bayanlar için de uzun soluklu bir işe sahip olmak anlamına gelmektedir. Evli bayanlar için eşinden ve aile çevresinden takdir almaya, güzel davranış ve ahlaka sahip olduğu için her zaman çevresi tarafından çok sevilip, takdir edildiğine işaret eder.

Rüyada Uzun Etek Görmenin Anlamları

Rüyada uzun etek almak, siyah renkte uzun bir etek almak kişiyi çok uzun süre üzecek bir olay yaşanmasına işarettir. Kahverengi uzun bir etek almak ise kararsızlık ve endişeler içinde olmaya, yeşil renkte uzun bir etek almak ise kişinin manevi hayatına çok daha fazla önem verip, dini olarak gerekliliklerini yerine getirmek konusunda daha dikkatli olacağına yorumlanır. Beyaz uzun etek almak ise evlilik veya evliler için de mutlu bir aile yaşantısına işaret eder.

Rüyada uzun etek giymek, çıkılacak uzun bir yol anlamına gelir ancak hem manevi olarak, kişinin ruhsal açıdan aydınlanmasına neden olacak ve kişisel gelişimine de önemli katkılarda bulunacak bir hayat şekli seçileceğine, hem de somut olarak kıtalar arası bir yolculuk yapılmasına da işarettir. Uzun etek giydiğini gören kişi bir erkekse eşinin ailesi ile ilgili bir konuda sıkıntılar yaşayacağını ve bu sorunun çok uzun süreler boyunca çözülmeden kalacağını ifade eder. Bekar bir bayanın uzun etek giydiğini görmesi ise karşısına evleneceği ve ömrünü beraber geçireceği birinin çıkacağına, güzel bir ilişkinin başlangıcına tabir edilir. Uzun etek genellikle uzun sürecek olaylara işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com