RÜYADA ÜZÜM YEMEK

Rüyada üzüm yemek, rüya sahibinin iş hayatında ortaya koyacağı işlerin, gerçekleştireceği projelerin ve yapacağı çalışmaların çok beğenilmesi ve insanlar tarafından çok sevilmesi ile büyük miktarda para kazanacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin, iş hayatında istediği her şeye kavuşacağına ve bütün hayallerinin gerçek olacağına tabir edilir. Rüyada üzüm yediğini görmek, şayet mevsiminde yendiyse oldukça hayırlıdır. Rüya sahibinin yediği üzüm tatlıysa kazancının ve alacağı malların da tatlı olacağına işaret etmektedir. Mevsimi değilken üzüm yediğini görmek, işitilecek sözler nedeni ile üzüntü yaşamaya, çıkar ve menfaat gözeten bir yakının olduğuna, zahmetle kazanılacak paraya işaret eder. Rüyada üzüm yediğini görmek aynı zamanda hayırlı ve iyi evlatlara da tabir edilmektedir.

Rüyada Üzüm Yemenin Anlamları

Rüyada üzüm görmek, çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. İş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına ve mal mülk sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada üzüm bağı görmek, rüya sahibinin çok iyi, sevecen ve anlayışlı bir eşe sahip olacağına işaret eder. Alın teri ile kazanılıp aile bireylerine yedirilen helal rızka tabir edilir.

Rüyada siyah üzüm yemek, gören kişi, mevsimi içinde siyah üzüm yiyorsa ailesi ya da çok sevdiği bir dostu ile ilgili kötü bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibi, eğer mevsimi dışında siyah üzüm yiyorsa, epey zamandır belirtileri olan bir hastalığın doktora gidilmesi ile adının konulmasına ve tedaviye başlanmasına işaret eder.

Rüyada sarı üzüm yemek, gören kişinin hayatını çok derin ve olumsuz yönde etkileyecek olan ve ruhsal durumunun bozulmasına sebep olacak bir hastalığa yakalanmasına ve gün geçtikçe daha kötü bir duruma gelmesine tabir edilir.

Rüyada kuru üzüm yemek, rüya sahibinin, işinin kadrini ve kıymetini bilmesi sayesinde çok iyi ve hayırlı kazançlar elde ettiğine, iş yerinde ve evinde her zaman bolluk yaşadığına ve çok iyi bir insan olarak yardıma muhtaç insanlara yardım ettiğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com