RÜYADA ÜZÜM YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada üzüm yediğini görmek, mevsiminde ise oldukça hayırlıdır. Rüya sahibinin yediği üzüm tatlıysa kazancının ve alacağı malların da tatlı olacağına işaret eder. Mevsimi değilken üzüm yediğini görmek, rüya sahibinin işiteceği sözler nedeni ile üzüntü yaşayacağına, çıkar ve menfaat gözeten bir yakınının olduğuna ve zahmet çekerek kazanacağı paraya tabir edilir. Rüyasında üzüm yediğini görmek aynı zamanda hayırlı ve iyi evlatlara sahip olmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Üzüm Yediğini Görmenin Anlamları

Rüyada siyah üzüm yemek, siyah üzüm tatlıysa sahip olunacak zenginliğe işaret eder. Şayet ekşiyse rüya sahibinin mallarında yaşanacak bazı kayıplara tabir edilir. Çekirdekli siyah üzüm evdeki bereketin artacağına ve uzun yıllar geçim sıkıntısı çekilmeyeceğine ve yokluk yaşanmayacağına işaret eder. Bazen kalacak olan bir miras olarak ya da servet olarak yorumlanan bu rüya bazen de değerli ev eşyalarına veya alınacak ziynet eşyalarına işaret eder.

Rüyada kuru üzüm yediğini görmek, gören kişinin hayatı boyunca yokluk çekmeyeceğine işaret eder. Tatlı ve sarı kuru üzüm elde edilecek hayırlı ve bol gelire, ekşi kuru üzüm ise kişinin parasını hesap yapmadan yarınını düşünmeden harcadığına, harcamalarına dikkat etmediği takdirde maddi kayıplarının çok olacağına işaret eder. Ayrıca rüyada paketlenmiş kuru üzüm görmek haneye girecek olan paranın miktarına ve berekete tabir edilir. Kişinin gayretli bir şekilde çalışmasının karşılığını almasına ve maddi anlamda güvene kavuşmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada üzüm bağı görmek, rüya sahibinin zengin olacağına işaret eder. Yemyeşil ve bol üzümlü bir bağ görmek, kazanılacak malın bolluğu ve bereketini temsil etmektedir. Kurumuş üzüm bağı hayra yorulmamaktadır. Madden ve manen kayıplar yaşanacağının habercisi olabilmektedir. Aynı zamanda siyah üzüm mal ve mülkten sağlanacak sağlam ve hayırlı gelire de tabir edilir. Bazı rüya alimleri ise rüyada görülen üzüm bağını aileden kalacak olan servet, miras ve sağlam yerden gelecek olan yüklü bir miktar paraya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com