RÜYADA ÜZÜM BAĞI GÖRMEK

Rüyada üzüm bağı görmek, aile ile tabir edilmektedir. Ve daha ziyade evin annesine işaret eder. Evdeki erkeklerin hizmetini gören, evi çekip çeviren, yeri geldiğinde içeride, yeri geldiğinde dışarıda çalışan, bazen hem anne bazen de hem baba olan fedakar bir kadının varlığı ile tabir edilir. Rüyada üzüm bağı görmek, hane içindeki rızka, uyuma, mutluluğa, huzura ve sevgiye işaret eder. İslami açıdan bu rüya hem gözyaşı, hem de bereket anlamlarına gelir. Üzüm bağı genel olarak kişinin kazancının çok olacağına ve özel sektörde çalışan yahut kendi işini yapan kişilerde işlerini büyütecekleri şeklinde de yorumlanır. Bereketin çok olduğu bir dönemi de simgeleyen rüya, başka kişilere de ekmek kapısı açan birini de simgeler. Üzüm bağında üzüm varsa bu durumda çok zengin bir hayata kavuşulur. Henüz üzüm yoksa, yapılan tüm girişimlerin ve yaşanan gelişmelerin kişinin amacına hizmet ettiğini ve sabır sonunda isteklerin çok büyük bir şekilde gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada Üzüm Bağı Görmenin Anlamları

Rüyada üzüm bağı satın almak, muradına ermek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hayatındaki en büyük mutluluklardan birini yaşayacağına ve sevdiği kişiye kavuşup, onunla bir daha hiçbir şartta ve koşulda ayrılmamacasına kenetleneceğine işaret eder.

Rüyada üzüm salkımı görmek, hayırlı ve müjdeli haberlere, güzel gelişmelere tabir edilir. Herkesi mutlu edecek bir olayın yaşanacağına ve yüzlerin gülerek, mutluluktan ağızların kulaklara varacağına işaret eder.

Rüyada üzüm şerbeti görmek, rüya sahibi erkekse her gittiği ortamda yakışıklılığı ile rüya sahibi kadınsa da güzelliği ve endamı ile sivrilecek ve herkesin dikkatini çekmeyi başaracak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bağ bozumu görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin hayatını zorlaştıracak, işlerini güçleştirip, başarılarına engel olacak bir takım olayların yaşanacağına ve kişinin bu nedenle maddi zorluğa ve darlığa düşeceğine işaret eder.Rüyada asma görmek, elleri yaşam üreten, canını dişine takıp yine de var eden, ailesine karşı hiçbir sorumluluğunu aksatmayan bilakis gerekenden fazlasını yapan bir kadının varlığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com