RÜYADA ÜZÜLMEK

Rüyada üzülmek tam tersi şekilde yorumlanır. Yani rüyasında üzülen bir kişinin aslında sevineceği yorumu yapılır. Rüyada üzülmek düşünüldüğü gibi kötü değil bilakis iyi şeylere işaret eder. Rüyada görülen üzüntü pek çok mutlu edici habere ve olayın habercisidir. Kişinin rüyasında üzüldüğünü görmesi işlediği suçların af olması anlamına gelir. Rüyada üzülüp tasalanan kişinin rüyası onun günahlarından dolayı tövbe edeceğine işaret eder.  Rüyasında üzüldüğünü gören kişi işlediği günahlardan dolayı pişmanlık yaşar eğer rüyasında üzüntüsü geçiyorsa bu da günahlarından tövbe edeceğine işaret eder. Rüyadaki üzüntü aynı zamanda aşkı da ifade eder.

Rüyada Üzülmenin Anlamları

Rüyada bir habere üzülmek, gören kişinin bir işle ilgili olarak heyecanla ve ümitle beklediği sonucun istediği yönde değil de olumsuz yönde olacağı anlamına gelir. Çok büyük beklentilerle çıkılan yoldan geri dönmek zorunda kalınacaktır.

Rüyada annenin üzülmesi, hayırlı bir rüyadır. Ondan yana gelecek güzel ve mutluluk verici haberler, rüyayı gören kişinin annesi için ettiği dua ve dileklerin kabul olmasına ve annesinin hep başında olacağına işaret eder. Annenin evladı için çok istediği bir şeyin yakın zaman içinde gerçekleşeceğine ve çok büyük mutluluk yaratacak bir durumla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada babanın üzülmesi, sağlığının, rahatının ve huzurunun yerinde olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin babasının uzun yaşaması, kolaylık içinde olması, geçimini kolay sağlaması ve ömrünün kalan kısmını iyi geçirmesi demektir.

Rüyada hastaya üzülmek, hasta için ilaç olmak demektir. Rüyayı gören kişinin bir kimsenin çaresizliğine çare olacağına, yarasını saracağına, yüzünü güldüreceğine ve onun bir an olsun mutlu olduğunu görmek için tüm imkanlarını seferber edeceğine işaret eder.

Rüyada birinin öldüğüne üzülmek, kişinin sevdiği ve değer verdiği bir kimseyi kaybetme korkusu yaşadığına yorulur. Rüya sahibinin bu kimseyle olan ilişkisine çok dikkat ettiğine, ona karşı sonsuz bir saygı duyduğuna, onu üzmemek için özen gösterdiğine işaret eder.

Rüyada biri için üzülmek, dışarıdan gelecek bir haberden ya da aile bireyleri dışında biri hakkında yaşanacak bir gelişmeden dolayı bir sevince ortak olmaya yorulur. Bu da rüyayı gören kişinin dostlarının derdini nasıl ki kendi derdi biliyorsa sevincini de kendi sevinciymiş gibi gördüğü ve duyguları konusunda saf ve samimi olduğu anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com