RÜYADA ÜZGÜN OLMAK

Rüyada üzgün olmak, genellikle kişiye iyi gelecek, kendini daha hafiflemiş, daha mutlu hissedeceği haberlerin, gelişmelerin ifadesidir. Var olan sorunların biraz daha düzeleceğine ve geleceğe daha umut dolu bakmaya başlanacağına yorumlanan rüya, küçük sevinçler yaşanacağını, var olan durumun daha kötüye gitmeyeceğini ve çekilen sıkıntının bunlarla kalacağını bildirir. Tevekkül içinde olmak gerektiğine işaret eden rüya, kişinin günahları, hataları ve yanlışları nedeniyle af dileyeceğini, dua edeceğini ve affedileceğini tabir eder. Rüyada üzgün olduğunu ve sonradan geçtiğini görmek, geçici bir rahatlamanın ifadesidir. Rüya sahibinin hayatında İslam’a daha çok yer vereceğinin, kalbini temiz tutarak her işi en iyi şekilde yapmaya çalışacağına, bu sıkıntılı günlerin yakın zamanda geçeceğine işaret eder.

Rüyada Üzgün Olmanın Anlamları

Rüyada üzgün olmak ve ağlamak, sevinçten ağlamak, mutlu olmak ve bir anda derdinden, kederinden kurtulmak anlamına gelir. Yüksek selse ağlamak alınacak çok büyük, müjdeli ve önemli bir habere yorumlanır. Sessiz bir şekilde ağlamak ve kimseye göstermemek ise, gönül zenginliğine, Allah’a sığınıp, ibadet edildiğine, geçirilecek zamanın bereketli olacağına işaret eder.

Rüyada üzgün olmak ve dua etmek, herkes için son derece hayırlı bir rüyadır ve tüm günahlardan kurtulmaya, tutsaklıkların sona ermesine, gönül ferahlığına kavuşmaya, sevdiklerinden iyi haberler almaya yorumlanır. Kişinin doğru yoldan ilerlediğine ve hayatında hatalara, harama, günaha yer vermeyecek şekilde yaşadığına işaret eder. Her türlü üzüntünün, sıkıntının sonunun hayır olduğunu bildiren rüya, mutlu günlerin yakında olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada üzgün birini görmek, gören kişinin çevresinde yaşanacak musibetli bir olayın deyim yerindeyse herkesin kulağına küpe olacağına alamet eder ve bu durumun rüya sahibine de yol göstereceğine ve fikir vereceğine yorumlanır. Rüya sahibinin ferahlayacağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada üzgün birini teselli etmek, gören kişinin uzağında olduğu ve ayrı düştüğü kimselerle bir araya geleceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com